Η απόκρουση της χρονιάς από... αμυντικό!
Η Κλουμπ Μπλούμινγκ από την Βολιβία κράτησε με εντυπωσιακό τρόπο το μηδέν κόντρα στην Οριέντε Πετρολέρο, όταν ο αμυντικός Ρόλι με εντυπωσιακή απόκρουση έδιωξε πάνω στη γραμμή (VIDEO)!
![Η απόκρουση της χρονιάς από... αμυντικό!](https://www.contra.gr/img/8332/7400286/692000/w460/460/untitled_4.jpg)
Στο 0-0 έμειναν Οριέντε Πετρολέρο και Μπλούμινγκ για την 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος στην Βολιβία. Οι φιλοξενούμενοι μάλιστα είδαν τον χάρο με τα μάτια τους στο 8ο λεπτό, όμως ο Ρόλι με εντυπωσιακή ενέργεια, απέκρουσε πάνω στη γραμμή.
Και το περίεργο είναι πως ο Ρόλι δεν είναι τερματοφύλακας...