Η ατζέντα στο ραντεβού Βασιλειάδη-Γραμμένου θα έχει και τη... σφαίρα
O επικεφαλής της ΕΠΟ Βαγγέλης Γραμμένος αρχίζει τα επίσημα ραντεβού του για το 2018 από το γραφείο του Υφυπουργού Αθλητισμού Γιώργου Βασιλειάδη σε μία άκρως ενδιαφέρουσα συνάντηση.
![ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ / ΕΛΛΑΔΑ - ΕΣΘΟΝΙΑ / WORLD CUP PRELIMINARY / GREECE - ESTONIA (ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ / EUROKINISSI)](https://www.contra.gr/img/5097/7404529/569000/w460/460/vasileiadis.jpg)
Την πόρτα του Υπουργείου Αθλητισμού θα περάσει στο τέλος της εβδομάδας που διανύουμε ο Βαγγέλης Γραμμένος.
Ο λόγος της επίσκεψης του προέδρου της ΕΠΟ στον Γιώργο Βασιλειάδη είναι πολύ συγκεκριμένος και έχει να κάνει με την "επίθεση" που δέχθηκε πρόσφατα ο κ. Γραμμένος όταν άγνωστοι του απέστειλαν σφαίρα στο γραφείο του.
Πρόκειται για ενέργεια που σαφώς δεν μπορεί να περάσει απαρατήρητη, γι' αυτό θα πρέπει να ενημερωθεί αρμοδίως και επισήμως ο κ. Βασιλειάδης.
Εννοείται φυσικά ότι οι δύο άνδρες έχουν και άλλα θέματα προς συζητήση αφού τα προβλήματα που απασχολούν το ελληνικό ποδόσφαιρο, επαγγελματικό και μη, είναι πάρα πολλά.