Η ΓΚΟΛΑΡΑ του Μήτρογλου στο Βέλγιο!

Ο Κώστας Μήτρογλου άνοιξε το σκορ στο Βέλγιο για την Ελλάδα με τρομερή εκτέλεση στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου. Απολαύστε σε VIDEO το γκολ.

ÐÁÃÊÏÓÌÉÏ ÊÕÐÅËËÏ / ÐÑÏÊÑÉÌÁÔÉÊÁ / ÂÅËÃÉÏ - ÅËËÁÄÁ / WORLD CUP / PRELIMINARY / BELGIUM - GREECE (Eurokinissi Sports) EUROKINISSI SPORTS

Δεν θα μπορούσε να ξεκινήσει καλύτερα το δεύτερο ημίχρονο στο Βέλγιο για την Εθνική Ελλάδας. Μόλις στο 46' λεπτό, στην πρώτη φάση του δευτέρου μέρους, ο Ταχτσίδης με κεφαλιά-πάσα βρήκε τον Κώστα Μήτρογλου στην πλάτη της άμυνας των γηπεδούχων.

Εκείνος αφού άφησε αρχικά τη μπάλα να σκάσει μπροστά του, στη συνέχεια εξαπέλυσε ένα τρομερό σουτ και νίκησε τον Τιμπό Κουρτουά για το 0-1.