Ισοπέδωσαν την Βιγιαρεάλ οι MSN

Η Βιγιαρεάλ έκανε το... λάθος να ισοφαρίσει την Μπαρτσελόνα στο πρώτο ημίχρονο και οι Μέσι, Σουάρες, Νεϊμάρ τους "τιμώρησαν" με τέσσερα γκολ (VIDEO)!

FC Barcelona's Luis Suarez, right, celebrates with his teammate Lionel Messi after scoring during the Spanish La Liga soccer match between FC Barcelona and Sevilla at the Camp Nou stadium in Barcelona, Spain, Wednesday, April 5, 2017. (AP Photo/Manu Fernandez)
messi Suarez AP

Οι Μπλαουγκράνα άνοιξαν το σκορ στο 21ο λεπτό με κοντινό πλασέ του Νεϊμάρ, όμως τα "υποβρύχια" ισοφάρισαν στο 32' με τον Μπακαμπού. Λίγο πριν το τέλος του ημιχρόνου η Μπάρτσα έκανε το 2-1 με τον Μέσι και κάπου εκεί το γήπεδο... κύλισε.

Στο 69ο λεπτό ο Σουάρες έκανε το 3-1 και στο 82ο λεπτό ο Μέσι με το δεύτερο του τέρμα στο παιχνίδι (εκτέλεση πέναλτι αλά Πανένκα) το τελικό 4-1.