X

Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας

"Καθάρισε" στο πρώτο ημίχρονο ο ΟΦΗ, 3-0 την Κηφισιά

Χωρίς να αντιμετωπίσει κανένα απολύτως πρόβλημα, ο ΟΦΗ πέτυχε την τρίτη σερί νίκη του στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής, επικρατώντας με 3-0 της Κηφισιάς για την 18η αγωνιστική του 4ου ομίλου.

ACTION IMAGES PRESS AGENCY

Το καλύτερο ξεκίνημά του στη φετινή σεζόν πραγματοποίησε ο ΟΦΗ, ο οποίος "καθάρισε" στο πρώτο ημίχρονο την αναμέτρηση με την Κηφισιά, την οποία νίκησε με 3-0.

Οι Κρητικοί άνοιξαν το σκορ στο 1ο λεπτό του αγώνα με πλασέ του Κώστιου και στο 9', ο Περογαμβράκης έκανε το 2-0 για την ομάδα του μετά από ασίστ του Χαντί. Οι φιλοξενούμενοι πέτυχαν γρήγορα και τρίτο γκολ, με σκόρερ ξανά τον Περογαμβράκη, οποίος διαμόρφωσε το 3-0 στο 32'.

Στην επανάληψη, ο ΟΦΗ είχε και πάλι την κατοχή, ο ρυθμός έπεσε και το ματς απέκτησε διαδικαστικό χαρακτήρα, με το 3-0 να είναι και το τελικό αποτέλεσμα.