Κολλημένος με τη... Θεσσαλονίκη ο Μακ
Σαν την Θεσσαλονίκη δεν έχει και όπως φαίνεται ο Ρόμπερτ Μακ το γνωρίζει καλύτερα από τον καθένα. Δείτε τι ανέβασε στο Instagram μαζί με μία... καρδούλα!
![ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ / ΠΑΟΚ - ΟΛΙΜΠΙΚ ΝΤΟΝΕΤΣΚ / EUROPA LEAGUE / PAOK - OLIMPIK DONETSK (ΜΟΤΙΟΝ ΤΕΑΜ)](https://www.contra.gr/img/8167/7399423/771000/w460/460/paok-mak.jpg)
Μόλις ένα χρόνο άντεξε μακριά από τον ΠΑΟΚ και την Θεσσαλονίκη ο Σλοβάκος ακραίος επιθετικός. Λογικό, αφού από τον ήλιο και τη θάλασσα πήγε στα... κρύα της Αγίας Πετρούπολης.
Πλέον έχοντας επιστρέψει στον δικέφαλο, ο Μακ απολαμβάνει την καλοκαιρινή περίοδο και μάλιστα είπε να το μοιραστεί με... ερωτικό ποστ στο Instagram.
![Κολλημένος με τη... Θεσσαλονίκη ο Μακ](https://www.contra.gr/img/5280/7399491/927000/o/140/0/untitled_8.jpg)