Μασούντ στον πάγκο, αντί-Λόπες ο Μπακασέτας!
Ανακοινώθηκε η ενδεκάδα της ΑΕΚ για την εκτός έδρας αναμέτρηση με τον Παναιτωλικό. Σύμφωνα με το γράφημα της "κιτρινόμαυρης" ΠΑΕ ο Μπακασέτας θα αγωνιστεί στο Αγρίνιο σε θέση αντί-Λόπες στη διάταξη 3-5-2.
![Μασούντ στον πάγκο, αντί-Λόπες ο Μπακασέτας!](https://www.contra.gr/img/8336/7406662/723000/w460/460/bakasetas.jpg)
Η ενδεκάδα του Χιμένεθ: Τσιντώτας, Λαμπρόπουλος, Τσιγκρίνσκι, Μπακάκης, Μπακασέτας, Γαλανόπουλος, Γαλανόπουλος, Κονέ, Γκάλο, Λιβάγια, Λάζαρος, Αραούχο.
To 3-5-2 με τον Μπακασέτα μπακ - χαφ δεν αποκλείεται να γίνει και 4-2-3-1 περνώντας τον Μπακάκη αριστερά και τον Μπακασέτα σε πιο... γνώριμα μέρη γι' αυτόν μέσα στο γήπεδο.