Με guest star-έκπληξη το σποτ για τα διαρκείας του Πανιωνίου
Ο Πανιώνιος έδωσε στη δημοσιότητα το video-promo για τα νέα εισιτήρια διαρκείας στο οποίο πρωταγωνιστεί με μεγάλη επιτυχία πολύ γνωστός Ελληνας κωμικός ηθοποιός. Δείτε το.
![Με guest star-έκπληξη το σποτ για τα διαρκείας του Πανιωνίου](https://www.contra.gr/img/7771/7395986/157000/w460/460/panionios_europa.jpg)
Το σποτ του Πανιωνίου για τα νέα εισιτήρια διαρκείας έχει άρωμα... τέχνης.
Εκτός από ότι είναι πραγματικά πολύ φροντισμένο, στο εν λόγω σπορ πρωταγωνιστή ο γνωστός για τα κυανέυθρα αισθήματά του ηθοποιός Αντώνης Κρόμπας ο οποίος δίνει άλλη αίσθηση με την ερμηνεία του.
Μπορείτε να το δείτε στο παρακάτω video