Μέγιστος... ψαράς ο Κλάους!
Ο Στέφανος Αθανασιάδης εκτός από εξαιρετικός επιθετικός είναι και φοβερός ψαράς. Δείτε την... ψαριά που έβγαλε στις διακοπές του η οποία όμως δεν... τρωγόταν!
![Μέγιστος... ψαράς ο Κλάους!](https://www.contra.gr/img/9307/7395949/061000/w460/460/fotorcreated.jpg)
Λίγες ημέρες προτού επιστρέψει στα... βάσανα της καλοκαιρινής προετοιμασίας με τον ΠΑΟΚ, ο επιθετικός του δικέφαλου απολαμβάνει τις διακοπές του παρέα με τη σύντροφο του.
Όπως μπορείτε να δείτε από τις φωτογραφίες που ανέβασε στο Instagram, ο είναι... μέγιστος ψαράς, πιάνοντας μάλιστα στις Μαλδίβες ένα τεράστιο ψάρι!
Το κακό είναι πως τελικά δεν... τρωγόταν και έμεινε μαγειρεμένο στο πιάτο.
![Μέγιστος... ψαράς ο Κλάους!](https://www.contra.gr/img/3772/7395950/314000/o/140/0/klaous1.jpg)
![Μέγιστος... ψαράς ο Κλάους!](https://www.contra.gr/img/4663/7395951/322000/o/140/0/klaous2.jpg)