X

Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας

Μπελούτσι ο... άγριος

Ο Φερνάντο Μπελούτσι δεν είναι και το... πρώτο μπόι. Έτσι, όταν είδε πιο κοντό αντίπαλο έκανε τσαμπουκά και αποβλήθηκε! Πέντε λεπτά αργότερα η ομάδα του έχασε (VIDEO).

Belluschi

Ήττα χωρίς να... ματώσει έκανε η Σαν Λορένσο στην Χιλή απέναντι στην Παλεστίνο με 1-0. Και αυτό γιατί στο πρώτο ματς για τους "8" του Κόπα Σουνταμερικάνα κέρδισε 2-0. Πάντως απέναντι στην Σαπεκοένσε δεν θα έχει ένα από τα μεγάλα της αστέρια και αναφερόμαστε στον Φερνάντο Μπελούτσι.

Ο πρώην άσος του Ολυμπιακού αποβλήθηκε στο 55ο λεπτό, γιατί έχασε την ψυχραιμία του και πέταξε αντίπαλο κάτω! Πέντε λεπτά αργότερα η Σαν Λορέντσο δέχθηκε γκολ.

Δείτε τη φάση στο 7:34...