X

Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας

Μυθική γκολάρα από τον Πάρντο

Ο Φελίπε Πάρντο μπήκε ως αλλαγή στο 65ο λεπτό για την Ναντ και λίγο αργότερα πέτυχε εκπληκτικό γκολ με σουτ κοντά στο κόρνερ. Δείτε τη φάση καρέ-καρέ.

Παιχνίδι της Ναντ και να μην έχει θέαμα στο δεύτερο ημίχρονο δύσκολο να μην συμβεί. Τα "καναρίνια" προηγήθηκαν στο σκορ, ισοφαρίστηκαν με αυτογκόλ, όμως καθάρισαν στο δεύτερο μέρος.

Στο παιχνίδι αγωνίστηκε ως αλλαγή ο Φελίπε Πάρντο (δανεικός από τον Ολυμπιακό), ο οποίος έκανε το 3-1 για την Ναντ με μυθική σουτάρα κοντά στο κόρνερ! Ήταν το πρώτο του γκολ στο Σαμπιονά, το οποίο πανηγύρισε λες και κάνει... βουτιά με την πλάτη στη θάλασσα!

Με αυτή τη νίκη, η ομάδα του Σέρτζιο Κονσεϊσάο ξέφυγε έξι πόντους από την επικίνδυνη ζώνη.