Ολυμπιακοί... περικύκλωσαν τον Μανωλά!
Ο Κώστας Μανωλάς βρίσκεται με την αποστολή της εθνικής Ελλάδας και την Κυριακή (4/6)... περικυκλώθηκε από έξι Ολυμπιακούς! Μάλιστα ανέβασε και τη φωτογραφία στο Instagram.
![Roma's Kostantinos Manolas challenges for the ball with Torino's Josef Martinez during a Serie A soccer match between Torino and Roma at the Olympic stadium, in Turin, Italy, Sunday, April 12, 2015. (AP Photo/Massimo Pinca)](https://www.contra.gr/img/1040/7393380/987000/w460/460/manolas.jpg)
Η Εθνική Ελλάδας προετοιμάζεται για την κρίσιμη αναμέτρηση με την Βοσνία στην Ζένιτσα την ερχόμενη Παρασκευή, όμως οι παίκτες βρίσκουν χρόνο για να περάσουν λίγο χρόνο μεταξύ τους.
Ο Κώστας Μανωλάς επέλεξε... Ολυμπιακή παρέα για να πιει τον καφέ του, αφού όπως μπορείτε να δείτε και στη φωτογραφία που ανέβασε έχει... περικυκλωθεί από:
Γιαννιώτα, Φορτούνη, Γιαννιώτη, Λυκογιάννη, Διαμαντάκο και Σιώπη! Όλοι τους πέρασαν από τους πρωταθλητές Ελλάδας.