Παρουσιάστρια του... Παναθηναϊκού η Βαλαβάνη
Η αθλητικογράφος και γνωστή από το Survivor, Ευρυδίκη Βαλαβάνη, θα παρουσιάσει την εκδήλωση του Παναθηναϊκού για την παρουσίαση της νέας φανέλας της ομάδας.
![Παρουσιάστρια του... Παναθηναϊκού η Βαλαβάνη](https://www.contra.gr/img/7345/7398525/014000/w460/460/002744.jpg)
Τα αποκαλυπτήρια της νέας φανέλας του Παναθηναϊκού γίνονται το βράδυ της Τετάρτης (19/7) σε εκδήλωση που έχει ετοιμάσει η "πράσινη" ΠΑΕ στο Golf της Γλυφάδας.
Παρουσιάστρια της εκδήλωσης θα είναι η αθλητικογράφος και γνωστή από το Survivor, Ευρυδίκη Βαλαβάνη!
Η ίδια έχει άλλωστε ασχοληθεί τηλεοπτικά και ραδιοφωνικά με τον Παναθηναϊκό, ούσα εργαζόμενη στο αθλητικό τμήμα του ΣΚΑΪ, ενώ συχνά πυκνά εμφανίζεται και στη Λεωφόρο για να δει αγώνες.