X

Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας

Παρθενικό γκολ του Ροντρίγκες στο "πάρτι" του Ποντόλσκι!

Ο Γκάρι Ροντρίγκες πέτυχε το πρώτο του γκολ με τη Γαλατάσαραϊ κόντρα στην Ερζίντζανσπορ για το Κύπελλο Τουρκίας, σε ένα ματς που ο Ποντόλσκι σκόραρε 5 φορές (VIDEO)!

Φοβερό σόου της Γαλαταραϊ σε ματς για το Κύπελλο Τουρκίας (φάση ομίλων) απέναντι στην Ερζίντζανσπορ, με την "Τσιμ Μπομ" να έχει για απόλυτο πρωταγωνιστή τον Λούκας Ποντόλσκι που πρόλαβε να πετύχει πέντε γκολ μέχρι το 63ο λεπτό (!) και τον πρώην άσο του ΠΑΟΚ Γκάρι Ροντρίγκες να πανηγυρίζει το πρώτο του τέρμα με την κίτρινη και κόκκινη φανέλα.

Το τέρμα του μάλιστα ήταν καθοριστική στην εξέλιξη το ματς αφού με αυτό η ομάδα της Κωνσταντινούπολης πήρε προβάδισμα στο σκορ με 3-2 και ενώ προηγουμένως είχε δει τους φιλοξενούμενους να έχουν φέρει το ματς στα ίσα αν και βρέθηκαν με δύο γκολ πίσω στο σκορ.