Στην αποστολή για Ατρόμητο ο Μήτρογλου
Ο Μίτσελ συμπεριέλαβε στην αποστολή για τον αγώνα Κυπέλλου τον Κώστα Μήτρογλου, ο οποίος είναι πιθανό να αγωνιστεί για τελευταία φορά με την φανέλα του Ολυμπιακού μπροστά στο κοινό του.
![Στην αποστολή για Ατρόμητο ο Μήτρογλου](https://www.contra.gr/img/429/7103228/361000/w460/460/mitroglou.jpg)
Μετά το τέλος της προπόνησης της Τρίτης έγινε γνωστή και η αποστολή για το παιχνίδι με τον Ατρόμητο. Αναλυτικά: Κάρολ, Μέγιερι, Μπονγκ, Κάμπελ, Ντομίνγκεζ, Φουστέρ, Μανιάτης, Μανωλάς, Μήτρογλου, Εντινγκά, Ολαϊτάν, Παπαδόπουλος, Σαλίνο, Σάμαρης, Σαβιόλα, Σέποβιτς, Τόρες, Βέργος, Βούρος. Οι εντός αποστολής παίκτες θα δουλέψουν αύριο το πρωί για λίγη ώρα επάνω στις στημένες φάσεις, ενώ οι εκτός αποστολής θα προπονηθούν κανονικά.