Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής

Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής
1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)

Απόλλων Διομήδειας - Πανδραμαικός 0-0
Οδυσσέας - Βισσαλτιακός 0-0
Εθνικός Αλεξ. - Μ. Αλεξ Ηράκλειας 4-0
Προσοτσάνη - Εθνικός Σιδηρ. 1-2
Νέστος Χρυς - Ορέστης 6-0
Απόλλων Παραλιμνίου - Δόξα Ξάνθης 1-0
Δόξα Γρατινής - Θεαγένης 2-0
Σπάρτακος - Ανακάλυψη 1-1
*Ρεπό το Καλαμπάκι







Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Ανακάλυψη 10
2.Δόξα Γρατ 9
3.Απόλλων Παραλ. 9
4.Βισαλτιακός 8
5.Δόξα Ξάνθης 7
6.Οδυσσέας 7
7.Προσοτσάνη 6
8.Σπάρτακος 5
9.Απόλλων Διομ. 5
10.Εθνικός Αλεξ. 5
11.Νέστος Χρυσ. 5
12.Εθνικός Σιδηρ. 4
13.Μ.Αλ.Ηράκλειας 3
14.Πανδραμαικός 2
15.Θεαγένης 1
16.Καλαμπάκι 1
17.Ορέστης 0















2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)

Λύκοι - Κουφάλια 2-0
Νίκη Πολύγυρου - Αλμωπός 1-0
Απόλλων Κρ. Βρύσης - Αριστοτέλης 2-1
Τριγλία - Π. Μελάς 2-0
Α.Ε. Κρήνης - Εθνικός Αξιούπ. 1-2
Αετός Σκύδρασ- Αναγ. Γιαννιτσών 2-0
Καλικράτεια - Μακεδονικός 0-3
Ομόνοια Σίνδου - ΠΑΟΝΕ 0-0
*Ρεπό ο Ορφέας Σουρωτής







Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Μακεδονικός 9
2.Α.Ε.Κρήνης 9
3.Αετός Σκύδρας 8
4.ΠΑΟΝΕ 8
5.Λύκοι 7
6.Τριγλία 7
7.Αλμωπός 7
8.Εθνικός Αξιουπ.7
9.Νίκη Πολυγ. 6
10.Ομόνοια Σίνδου 5
11.Κουφάλια 4
12.Αναγ.Γιανιτσών 4
13.Απόλλων Κ.Βρ. 4
14.Αριστοτέλης 2
15.Π.Μελάς 2
16.Καλικράτεια 1
17.Ορφέας Σουρ. 0















3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)

Μ. Αλέξ. Περάσματος- Τιτάν Σερβίων 4-1
Εθνικός Κατερίνης- Πύδνα Κίτρου 2-0
Γαλατινή- Εν. Απ. Παύλου 2-2
Αχιλλέας Νεοκάστρου- Καμβουνιακός 0-1
Νάουσα- Αλεξάνδρεια 1-2
Υψηλάντης- Αστραπή Μεσοπ. 3-2
Μακεδονικός Φούφα- Βατανιακός 2-1
*Ρεπό Κοζάνη






Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Τιτάν Σερβίων 12
2.Υψηλάντης 10
3.Εθνικός Κατερ. 9
4.Μακεδονικός Φ. 7
5.Πύδνα 7
6.Αλεξάνδρεια 6
7.Αστραπή Μεσοπ.5
8.Εν.Απ.Παύλου 3
9.Κοζάνη 3
10.Βατανιακός 3
11.Μ.Αλεξ.Περάσμ. 3
12.Νάουσα 3
13.Καμβουνιακός 3
14.Αχιλλεάς Νεοκ. 1
15.Γαλατινή 1













4ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)

Φαρκαδόνα - Ολυμπιακός Βόλου 1-0
Απόλλων Λάρισας - Αλμυρός 1-1
Αστέρας Καρδίτσας - Γραβιά 0-1
Δήμητρα - Ηρακλής Χάλκης 0-0
Ρήγας Φεραίος - Φιλοκτήτης 0-0
Αχιλλέας Φαρσάλων - Κίσσαβος 1-0
Θησέας Αγριάς - ΑΟ Καρδίτσας 2-0
Αστέρας Ιτέας - Ταυρωπός 4-0
Μυρίκη - Μετέωρα 0-3







Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Φαρκαδόνα 12
2.Γραβιά 10
3.Αχιλλέας Φ. 9
4.Φιλοκτήτης 8
5.Καρδίτσα 7
6.Ηρακλής Χαλκης 7
7.Απόλλων Λαρ. 7
8.Αλμυρός 7
19.Μετέωρα 6
10.Ολυμπ.Β. 5
11.Ταυρωπός 4
12.Θησέας Αγριάς 4
13.Κίσσαβος 4
14.Αστέρας Ιτέας 3
15.Αστέρας Καρδ. 2
16.Ρ.Φεραίος 2
17.Δήμητρα 2
18.Μυρίκη 0
















5ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)

Δόξα Κρανούλας - Ναύπακτος 1-1
Πρέβεζα - Πυρσός Ελευθερίου 4-0
Ελαιόφυτο - Αετός Διασέλου 2-1
Σταυραετός - Κρόνος Αργυράδων2-0
Μεσολόγγι - Ακαρνανικός 1-0
Ν. Σελεύκεια - Ανατολή 0-0
Εθνικός Φιλιπ. - Απόλ. Πάργας 1-0
*Ρεπό ο Τηλυκράτης






Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Εθνικός Φιλιπ. 10
2.Μεσολόγγι 9
3.Απόλλων Πάργας 7
4.Δόξα Κραν. 7
5.Ελαιόφυτο 6
6.Πρέβεζα 6
7.Ναύπακτος 5
8.Σταυραετός 5
9.Κρόνος Αργυρ. 5
10.Ακαρνανικός 4
11.Ν.Σελεύκεια 4
12.Αετός Διασέλου 3
13.Ανατολή 3
14.Πυρσός Ελευθ.1
15.Τηλυκράτης 1













6ος ΟΜΙΛΟΣ(4η)

Λειβαθώ - Αστέρας Αρφαρών 1-1
Αστραπή Ψαροφ.- Αστέρας Μαχαιρ. 1-0
Αστέρας Αμαλιάδας - Αίας Γαστούνης 2-1
Ηλειακός Λεχαινών - Πανγυθεατικός 5-0
Μιλτιάδης - ΠΑΟ Βάρδας 2-3
Ζάκυνθος - Απόλλων Πεταλιδίου 1-0
Πάμισσος- Ζαβλάνι 0-2
* Ρεπό Παναιγιάλειος






Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΠΑΟ Βάρδας 10
2.Ζάκυνθος 8
3.Αστραπή Ψαρ. 8
4.Αστερα Μαχαιρ.6
5.Αστέρας Αρφ. 6
6.ΗλειακόςΛεχ. 5
7.Παναιγιάλειος 5
8.Αίας Γαστ. 4
9.Μιλτιάδης 4
10.Ζαβλανι 4
11.Λειβαθώ 4
12.Πάμισος 3
13.Απόλλων Πεταλ. 2
14.Πανγυθεατικός 2
15.Αστέρας Αμαλ. 0













7ος Όμιλος (4η)

Αγ. Θωμάς- Παναργειακός 1-0
Κόρινθος- Επαμεινώνδας 3-0
Ολυμπ.Λουτρ.- Πανθυρεατικός 1-3
Μανδραϊκός- Αίας Παραλίας 1-2
Ασπρόπυργος- Ηρακλής Ψαχνών 3-2
Λεωνίδιο- Πανελευσινιακός 1-2
Θήβα- Δάφνη Λειβανάτες 3-0
Ολυμπιακός Χαλκ.- Ελλάς Βέλου 1-0






Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Θήβα 12
2.Κόρινθος 12
3.Ασπρόπυργος 9
4.Πανελευσινιακός 8
5.Ολυμπιακός Χακ. 7
6.Ελλάς Βέλους 6
7.Λεωνίδιο 6
8.Αγ. Θωμάς 6
9.Παναργειακός 4
10.Επαμεινώνδας 4
11.Ηρακλής Ψαχνών 4
12.Ολυμπ.Λουτρ. 4
13. Πανθυρεατικός 3
14.Αίας Παραλίας 3
15.Δάφνη Λιβ. 1
16.Μανδραικός 0














8ος ΟΜΙΛΟΣ(3η)

Τερψιθέα - Φωστήρας 1-1
Αγ. Παρασκευή - Αθηναικός 2-0
ΑΠΟ Χίος - Αθηναίδα 1-0
Ν. Ιωνία - Ατρ. Αγ. Μαρ. 2-0
Όλυμπος Αγιάσου - Ηλιούπολη 0-4
Αχιλλέας Κ.Αχαρ- Πύργος Χίου 3-0
Ρούφ - Σούρμενα 5-1





Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Ηλιούπολη 9
2.Ν. Ιωνία 7
3.Αγ. Παρασκευή 7
4.Ρουφ 7
5.Αχιλλέας Κ. Αχ. 6
6.Σούρμενα 6
7.Τερψιθέα 5
8.Αθηναικός 4
9.ΑΠΟ Χίος 3
10.Φωστήρας 2
11.Ατρ.Αγ. Μαρ. 1
12.Αθηναίδα 1
13.Όλυμπος Αγ.0
14.Πύργος Χίου 0












9ος ΟΜΙΛΟΣ(4η)

Σαρωνικός - Ατρόμητος Πειρ 2-0
Ιάλυσος - Νάξος 1-0
Κως - Μοσχάτο 3-0
Κεραυνός Κερ. - Ερμής Κορυδ.2-0
Κορωπί - Μαρκό 2-1
Παναξιακός - Γλυκά Νερά 1-1
Αίας Σαλαμίνας - ΑΕΡΑ 4-0
Ρεπό: Νίκαια






Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Κεραυνός Κερ. 12
2.Κορωπί 12
3.Αίας Σαλαμ 10
4. Σαρωνικός 7
5.Πανναξιακός 7
6.Ιάλυσος 6
7.Κως 5
8.Μαρκό 5
9.Γλ. Νερά 5
10.Ερμής Κορ.3
11.Μοσχάτο 3
12.ΑΕΡΑΣ 3
13.Ατρόμ.Πειρ. 1
14.Α.Ε.Νάξου 0
15.Νίκαια 0













10ος ΟΜΙΛΟΣ (4η)

Αναγ. Ιεράπετρας - Αστέρας Ρεθ. 1-1
Ηρακλής Νεροκούρου - Α.Ε.Χανίων 2-0
ΠΑΝΟΜ - Δόξα Πλατανέ 1-1
Επισκοπή - Αλμυρός 5-0
Πλατανιάς - Κόρφος Ελούντας 2-0
Τυμπάκι - Χερσόνησος 0-0
Αστέρας Περάματος - Α.Ε Κατσαμπά 1-0
Ηρόδοτος - Ο. Φ. Ιεράπετρας 1-0
*Ρεπό ο Αγιος Νικόλαος







Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Επισκοπή 9
2.Πλατανιας 8
3.Ηρόδοτος 7
4.Α.Ε.Χανίων 7
5.Κόρφος Ελουντ. 6
6.Τυμπακι 5
7.Ο.Φ.Ιεράπετρας 5
8.Αναγ.Ιεράπ.5
9. ΠΑΝΟΜ 5
10.Χερσόνησος 5
11.Αλμυρός 4
12.Αστέρας Ρεθ. 4
13.Ηρακλής Νεροκ.4
14.Δόξα Πλατανέ 4
15.Αστέρας Περ. 3
16.Αγ. Νικόλαος 2
17.Α.Ε.Κατσαμπά 2















24MEDIA NETWORK