Τα αποτελέσματα των ομίλων

Τα αποτελέσματα των ομίλων

Στους αγώνες της 3ης αγωνιστικής (2ης για τον 8ο όμιλο) για το πρωτάθλημα της Δ' Εθνικής κατηγορίας, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

1ος όμιλος:

Πανδραμαικός - Οδυσσέας 1-2
Απόλλων Διομήδειας - Εθνικός Αλεξ. 0-0
Βισσαλτιακός - Προσοτσάνη 2-0
Εθνικός Σιδηρ - Νέστος Χρυς 1-1
Καλαμπάκι - Απόλλων Παραλ. 0-2
Ορέστης - Δόξα Γρατινής 0-2
Δόξα Ξάνθης - Σπάρτακος 0-0
Θεαγένης - Ανακάλυψη 1-5
*Ρεπό ο Μ. Αλεξ. Ηράκλειας







Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. Ανακάλυψη 9
2. Δόξα Ξάνθης7
3. Βισαλτιακός7
4. Απόλλων Παραλ. 6
5. Προσοτσάνη6
6. Δόξα Γρατ 6
7. Οδυσσέας6
8. Σπάρτακος4
9. Απόλλων Διομ.4
10. Μ.Αλεξ.Ηράκλειας3
11. Εθνικός Αλεξ. 2
12. Νέστος Χρυσ.2
13. Θεαγένης 1
14. Καλαμπάκι1
15. Πανδραμαικός1
16. Εθνικός Σιδηρ.1
17. Ορέστης 0
















2ος όμιλος:
Κουφάλια-Νίκη Πολυγύρου 0-1
Λύκοι-Απόλλων Κρ. Βρύσης 1-0
Αλμωπός-Τριγλία 2-2
Π. Μελάς-Α.Ε. Κρήνης 2-3
Ορφέας Σουρ.-Αετός Σκύδρας 1-3
Εθνικός Αξιουπ-Καλλικράτεια 2-0
Αναγ. Γιαννιτσών-Ομόνοια Σίνδου 2-0
Μακεδονικός-ΠΑΟΝΕ 1-3
*Ρεπό ο Αριστοτέλης








Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.Α.Ε.Κρήνης9
2.Αλμωπός 7
3.ΠΑΟΝΕ 7
4.Μακεδονικός6
5.Αετός Σκύδρας5
6.Ομόνοια Σίνδου4
7.Κουφάλια 4
8.Λύκοι 4
9.Τριγλία4
10.Εθνικός Αξιουπ.4
11.Αναγ.Γιανιτσών4
12.Νίκη Πολυγ. 3
13.Π.Μελάς 2
14.Αριστοτέλης2
15.Απόλλων Κ.Βρύσης1
16.Καλικράτεια 1
17.Ορφέας Σουρ.0
















3ος όμιλος:
Τιτάν Σερβίων-Εθνικός Κατερ. 2-1
Μ. Αλέξ. Περάσματος- Γαλατινή 2-1
Πύδνα Κίτρου-Αχιλλέας Νεοκάστ. 1-1
Καμβουνιακός-Νάουσα 2-3
Κοζάνη- Υψηλάντης 1-1
Αλεξάνδρεια-Μακεδονικός Φούφα 2-2
Βατανιακός-Αστραπή Μεσοποταμίας 1-1
*Ρεπό ΕΝ. Απ. Παύλου







Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.Τιτάν Σερβίων 9
2.Υψηλάντης 7
3.Πύδνα 7
4.Εθνικός Κατερ.6
5.Αστραπή Μεσοπ. 5
6.Μακεδονικός Φούφα 4
7.Αλεξάνδρεια 3
8.Κοζάνη 3
9.Βατανιακός 3
10.Εν.Απ.Παύλου 1
11.Αχιλλεάς Νεοκ. 1
12.Μ.Αλεξ.Περάσμ. 3
13.Γαλατινή 0
14.Καμβουνιακός 0
15.Νάουσα 0














4ος όμιλος:
Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Λάρ. 1-0
Φαρκαδώνα - Αστέρας Καρδίτσας 1-0
Αλμυρός - Δήμητρα 1-0
Γραβιά - Ρήγας Φεραίος 2-1
Ηρακλής Χάλκης - Αχιλλέας Φαρς. 0-3
Φιλοκτήτης - Θησέας Αγριάς 2-1
Κίσσαβος Συκουρίου - Αστέρας Ιτέας 3-0
ΑΟ Καρδίτσα - Μυρίκη 4-1
Ταυρωπός - Μετέωρα 4-0








Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.Φαρκαδόνα 9
2.Φιλοκτήτης 7
3.Γραβιά 7
4.Καρδίτσα7
5.Ηρακλής Χαλκης6
6.Απόλλων Λαρ. 6
7.Αλμυρός 6
8.Ολυμπιακός Βόλου5
9.Ταυρωπός 4
10.Κίσσαβος4
11.ΑΧιλλέας Φαρσ.3
12.Αστέρας Καρδ.2
13.Ρ.Φεραίος 1
14.Δήμητρα1
15.Μετέωρα1
16.Θησέας Αγριάς1
17.Αστέρας Ιτέας 0
18.Μυρίκη 0

















5ος ομιλος:
Ναύπακτος - Πρέβεζα 3-0
Δόξα Κρανούλας - Ελαιόφυτο 2-1
Πυρσός Ελευθ.- Σταυραετός 1-1
Κρόνος Αργυράδων - Μεσολόγγι 3-0
Τηλυκράτης - Ν. Σελεύκεια 0-3
Ακαρνανικός - Εθνικός Φιλιπιάδας 2-1
Απόλλων Πάργας - Ανατολή 4-3
*Ρεπό ο Αετός Διασέλου







Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.Ακαρνανικός 7
2.Απόλλων Πάργας 7
3.Μεσολόγγι 6
4.Δόξα Κραν. 6
5.Εθνικός Φιλιπ.4
6.Κρόνος Αργυρ.4
7.Ναύπακτος 4
8.Ν.Σελεύκεια3
9.Ελαιόφυτο 3
10.Πρέβεζα 3
11.Αετός Διασέλου3
12.Ανατολή 2
13.Σταυραετός2
14.Πυρσός Ελευθ.1
15.Τηλυκράτης 1














6ος όμιλος:

Αστέρας Αρφαρών - Αστραπή Ψαροφ. 1-1
Λειβαθώ - Αστέρας Αμαλιάδας 1-0
Αστέρας Μαχαιράδου - Ηλειακός Λεχ. 3-1
Πανγυθεατικός - Μιλτιάδης 1-1
Παναιγιάλειος- Ζάκυνθος 0-0
ΠΑΟ Βάρδας - Πάμισσος 2-0
Ζαβλάνι- Απόλλων Πεταλιδίου 0-0
* Ρεπό Αίας Γαστούνης






Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.ΠΑΟ Βάρδας 7
2.Αστερα Μαχαιρ.6
3.Ζάκυνθος 5
4.Αστέρας Αρφ.5
5.Παναιγιάλειος5
6.Αστραπή Ψαρ.5
7.Αίας Γαστ. 4
8.Μιλτιάδης4
9.Πάμισος3
10.Λειβαθώ3
11.ΗλειακόςΛεχ.2
12.Πανγυθεατικός2
13.Απόλλων Πεταλ.2
14.Ζαβλανι 1
15.Αστέρας Αμαλ. 0














7ος όμιλος:

Παναργειακός- Κόρινθος 2-3
Αγ. Θωμάς- Ολυμπιακός Λουτρ. 3-2
Επαμεινώνδας- Μανδραϊκός 3-0
Πανθυρεατικός- Ασπρόπυργος 0-1
Αίας Παραλίας- Λεωνίδιο 0-1
Ηρακλής Ψαχνών- Θήβα 0-2
Πανελευσινιακός -Ολυμπιακός Χαλκ. 3-1
Ελλάς Βέλου- Δάφνη Λειβαν. 1-0






Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.Θήβα 9
2.Κόρινθος9
3.Ολυμπιακός Λουτρ. 6
4.Ελλάς Βέλους 6
5.Λεωνίδιο 6
6.Πανελευσινιακός5
7.Επαμεινώνδας 4
8.Ηρακλής Ψαχνών4
9.Ολυμπιακός Χακ.4
10.Δάφνη Λιβαν. 4
11.Παναργειακός3
12.Αγ. Θωμάς 3
13.Δάφνη Λιβ. 1
14.Αίας Παραλίας0
15.Μανδραικός 0
16. Πανθυρεατικός0















8ος όμιλος (2η)
Αθηναϊκός - Τερψιθέα 3-3
Αθηναΐδα - Φωστήρας 1-1
Ατρόμητος Αγ. Μαρ. - Αγ. Παρασκευή 1-1
Ηλιούπολη - ΑΠΟ Χίος 2-1
Πύργος Χίου - Νέα Ιωνία 0-6
Σούρμενα - Όλυμπος Αγιάσο 2-0
Ρουφ - Αχιλλέας Κ. Αχαρνών 2-0






Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. Ηλιούπολη 6
2. Σούρμενα6
3. Αγ. Παρασκευή 4
4.Τερψιθέα 4
5. Αθηναικός4
6.Ν. Ιωνία4
7. Ρούφ4
8. Αχιλλέας Κ. Αχ.3
9. Ατρόμητος Αγ. Μαρ. 1
10.Φωστήρας 1
11.Αθηναίδα1
12.ΑΠΟ Χίος0
13.Όλυμπος Αγ. 0
14.Πύργος Χίου0













9ος όμιλος:

Ατρόμητος Πειραιά - Ιάλυσος 1-3
Σαρωνικός - Κως 1-1
A.E.Νάξος - Κεραυνός Κερατέας 0-1
Ερμής Κορυδ. - Κορωπί 1-2
Νίκαια - Παναξιακός 1-2
Μαρκό - Αίας Σαλαμίνας 0-0
ΑΕΡΑ - Γλυκά Νερά 0-1
*Ρεπό: Μοσχάτο






Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.Κορωπί 9
2.Κεραυνός Κερ. 9
3.Αίας Σαλαμ 7
4.Πανναξιακός6
5.Μαρκό 5
6. Σαρωνικός4
7.Γλ. Νερά 4
8.Μοσχάτο3
9.ΑΕΡΑ 3
10.Ερμής Κορ.3
11.Ιάλυσος 3
12.Κώς 2
13.Ατρόμητος Πειρ.1
14.Α.Ε.Νάξου 0
15.Νίκαια 0














10ος όμιλος:
Αστέρας Ρεθύμνου - Ηρακλής Νεροκ. 1-0
Αναγ. Ιεράπετρας - ΠΑΝΟΜ 0-0
Α.Ε Χανίων - Επισκοπή 3-2
Αλμυρός - Πλατανιάς 1-2
Αγ. Νικόλαος - Τυμπάκι 1-1
Κόρφος Ελούντας - Αστέρας Περάμ. 3-1
Χερσόνησος - Ηρόδοτος 1-1
Α.Ε Κατσαμπά - Ο.Φ.Ιεράπετρας 1-1
*Ρεπό η Δόξα Πλατανέ








ΗΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.Α.Ε.Χανίων7
2.Επισκοπή 6
3.Κόρφος Ελουντ.6
4.Ο.Φ.Ιεράπετρας5
5.Πλατανιας5
6.Αλμυρός4
7. Τυμπακι 4
8. Αναγ. Ιεράπετρας4
9. ΠΑΝΟΜ 4
10.Ηρόδοτος 4
11.Χερσόνησος4
12.Αστέρας Ρεθ. 3
13.Δόξα Πλατανέ3
14.Αγ. Νικόλαος2
15.Α.Ε.Κατσαμπά 2
16.Ηρακλής Νεροκ.1
17.Αστέρας Περ. 0
















24MEDIA NETWORK