Τα αποτελέσματα του Περιφερειακού

Τα αποτελέσματα των ομίλων του Περιφερειακού πρωταθλήματος έχουν ως εξής:

Τα αποτελέσματα του Περιφερειακού

1ος όμιλος (15η αγ.)

Ορφέας Ξάνθης-Ορέστης 3-1
Κεραυνός Κρηνίδων-Προσοτσάνη 2-1
Πανδραμαϊκός-ΑΕ Χρυσού 1-1
Εθνικός Γαζώρου-Μ. Αλ.Αγ. Αθανασίου 4-2
Ορφέας Ελευθ.-Ασπίδα Δραβήσκου 6-0
Βισαλτιακός -Βιστωνίδα 6-1
Πιερικός Μελις.-Ελπίδα Σαππών 0-0
Δόξα Πετρούσας-Μ. Αλέξ.Ηράκλειας 1-4
Ρεπό: Εχίνος Σπορ

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Βισαλτιακός 36-10 34
2.Μ. Αλέξ.Ηράκλειας 22-13 30
3.Κεραυνός Κρηνίδων 32-14 28
4.Προσοτσάνη 20-13 26
5.Εχίνος Σπορ 21-13 26
6.Ελπίδα Σαππών 19-12 26
7.Εθνικός Γαζώρου 25-16 22
8.Ορφέας Ξάνθης 23-16 22
9.Ορφέας Ελευθερ. 22-17 22
10.Πιερικός Μελις. 17-14 22
11.Δόξα Πετρούσας 12-13 20
12.Πανδραμαϊκός 20-16 19
13.Βιστωνίδα 13-23 14
14.ΑΕ Χρυσού 11-20 11
15.Ορέστης 16-30 10
16.Μ. Αλ.Αγ. Αθανασίου 10-32 6
17.Ασπίδα Δραβήσκου 4-45 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16η αγ.): Κεραυνός Κρηνίδων-Ορφέας Ξάνθης, Προσοτσάνη-Πανδραμαϊκός, Εχίνος Σπορ-Εθνικός Γαζώρου, ΑΕ Χρυσού-Ορφέας Ελευθερούπολης, Μ. Αλέξ.Αγ. Αθανασίου-Βισαλτιακός, Ασπίδα Δραβήσκου-Πιερικός Μελις., Βιστωνίδα-Δόξα Πετρούσας, Μ. Αλέξ.Ηράκλειας-Ελπίδα Σαππών
Ρεπό: Ορέστης Ορεστιάδας

2ος όμιλος (14η αγ.)

Αετός Σκύδρας-Ολυμπιακός Γαλ. 2-0
Πάικο Γουμένισσας-Μουδανιά 2-2
Πολύκαστρο-Ηλιούπολη 2-1
Δόξα Ασσήρου-Κιλκισιακός 0-0
Νίκη Πολυγύρου-Αναγ. Επανομής 0-5
Εθνικός Σοχού-ΠΑΟ Διοικητηρίου 0-0
Απόλλων Κρ.Βρύσης-Αλμωπός Αριδαίας 1-0
Ρεπό: Διόσκουροι

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


1.Κιλκισιακός 22-6 29
2.Ολυμπιακός Γαλ. 23-15 28
3.Αναγ.Επανομής 22-7 27
4.Αετός Σκύδρας 20-9 26
5.Νίκη Πολυγύρου 31-17 23
6.Μουδανιά 22-14 20
7.ΠΑΟΔ 19-16 19
8.Εθνικός Σοχού 18-20 15
9.Πολύκαστρο 11-24 12
10.Αλμωπός Αριδ. 17-26 11
11.Δόξα Ασσήρου 7-16 10
12.Απόλλων Κρ. Βρ. 13-21 10
13.Διόσκουροι 11-21 9
14.Ηλιούπολη 12-21 7
15.Πάικο Γουμένισσας 13-28 7

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14η αγ.): Πάικο Γουμένισσας-Αετός Σκύδρας, Μουδανιά-Πολύκαστρο, Διόσκουροι-Δόξα Ασσήρου, Ηλιούπολη-Νίκη Πολυγύρου, Κιλκισιακός-Εθνικός Σοχού, Αναγ.Επανομής-Απόλλων Κρ.Βρύσης, ΠΑΟ Διοικητηρίου-Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: Ολυμπιακός Γαλατάδων

4ος όμιλος (15η αγ.)

Μαρτίνο - Αστέρας Καρδίτσας 2-0
Αναγέννηση Παλαιοκ. - Καρδίτσα 1-1
Εθνικός Καστρακίου - Πυργετός 1-0
Αγρότης Λιανοκ. - Τρίκαλα 1-0
Κεχαγιάς - Τύρναβος 2005 1-4
Βελούχι - Αστέρας Ιτέας 2-1
Μεγ.Καλύβια - Αχιλλέας Φαρσάλων 2-1
Απόλλων Λάρισας - Πύρασος 0-2
Ρήγας Φεραίος - Θησέας Αγριάς 1-2

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


1.Τύρναβος 2005 29-8 37
2.Τρίκαλα 35-6 35
3.Πυργετός 23-10 32
4.Καρδίτσα 21-13 26
5.Πύρασος 20-16 24
6.Αγρότης Λιανοκ. 15-14 24
7.Αστέρας Ιτέας 27-15 23
8.Βελούχι 29-18 23
9.Αστέρας Καρδίτσας 21-26 20
10.Απόλλων Λάρ. 21-21 19
11.Εθνικός Καστρακίου 9-14 19
12.Κεχαγιάς Προς. 20-22 18
13.Αχιλλέας Φαρσ. 15-22 16
14.Μαρτίνο 10-21 15
15.Ρήγας Φεραίος 12-20 14
16.Θησέας Αγριάς 16-28 13
17.Αναγ. Παλαιοκατούνας 12-25 12
18.Μ.Καλύβια 9-43 8

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16η αγ.)Q Αναγέννηση Παλαιοκ. - Μαρτίνο,Αστέρας Καρδίτσας - Εθνικός Καστρακίου, Καρδίτσα - Αγρότης Λιανοκ., Πυργετός - Κεχαγιάς Προσηλίου, Τρίκαλα - Βελούχι, Τύρναβος 2005 - Μεγάλα Καλύβια, Αστέρας Ιτέας - Απόλλων Λάρισας, Αχιλλέας Φαρσάλων - Ρήγας Φεραίος, Θησέας Αγριάς - Πύρασος

5ος όμιλος (15η αγ.)

Ολυμπος Κέρκυρας-Ναύπακτος 0-1
Αραχθος Παχυκ.-Βολίδα 1-0
Πίνδος Κόνιτσας-Ανατολή 0-0
Ακαρνανικός Φυτειών-Θεσπρωτός 2-2
Ελαιόφυτο-Τηλυκράτης 0-1
Αμβρακικός Βόνιτσας-Δόξα Κρανούλας 0-2
Κρόνος Αργυράδων-ΑΕ Γιάννενα 0-3 α.α
Σκουφάς Κομποτίου-Θρίαμβος Λούρου 3-0
Ρεπό: Απόλλων Πάργας

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


1.Σκουφάς Κομπ. 23-6 28
2.Δόξα Κρανούλας 24-10 28
3.Αμβρακικός 22-10 27
4.Αραχθος Παχ. 15-10 26
5.Ναύπακτος 16-8 26
6.Βολίδα 25-20 24
7.Τηλυκράτης 12-11 24
8.Θεσπρωτός 17-17 23
9.Ελαιόφυτο 19-14 22
10.Ανατολή 19-13 20
11.Απόλλων Πάργας 23-15 19
12.Ολυμπος Κέρκ. 26-23 18
13.Ακαρνανικός 20-24 15
14.Πίνδος Κόνιτσας 13-24 15
15.Κρόνος Αργυράδων 9-35 4
16.ΑΕ Γιάννενα 15-20 10
17.Θρίαμβος Λούρου 1-39 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16η αγ.): Αραχθος Παχυκ.-Ολυμπος Κέρκυρας,Βολίδα Αχιλλείων-Πίνδος Κόνιτσας, Απόλλων Πάργας-Ακαρνανικός, Ανατολή-Ελαιόφυτο, Θεσπρωτός-Αμβρακικός Βόνιτσας, Τηλυκράτης-Κρόνος Αργυράδων, Δόξα Κρανούλας-Σκουφάς Κομποτίου, Θρίαμβος Λούρου-ΑΕ Γιάννενα
Ρεπό: Ναύπακτος

6ος όμιλος (15η αγ.)


ΠΑΟ Βάρδας-Πάμισος 0-3 α.α
Δάφνη Ανδραβίδας-Θύελλα Πατρών 1-3
Ατρόμητος Λάππα-Εράνη Φιλιατρών 1-0
Αχιλλέας Καμαρών-Παπυργιακός 1-0
Πανηλειακός-Παναιγιάλειος 2-1
Τέλος Αγρας-Αχαϊκή 2-1
Καταστάρι-Κάστρο 2-1
Διαγόρας Βραχν.-Μεσσηνιακός 1-3
Ρεπό: Ζαβλάνι

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Παναιγιάλειος 28-10 32
2.Πάμισος 19-9 31
3.Αχιλλέας Καμαρών 26-9 30
4.Πανηλειακός 23-12 26
5.Εράνη Φιλιατρών 17-13 25
6.Ζαβλάνι 23-16 24
7.Τέλος Αγρας 26-21 23
8.Μεσσηνιακός 19-14 23
9.Θύελλα Πατρών 19-20 19
10.Δάφνη Ανδραβίδας 13-15 17
11.Ατρόμητος Λάππα 16-21 16
12.Παπυργιακός 14-18 16
13.Αχαϊκή 18-18 15
14.Διαγόρας Βραχν. 19-23 14
15.Καταστάρι 15-20 14
16.Κάστρο 12-24 9
17.ΠΑΟ Βάρδας 0-0 0
" Καταστάρι - Διαγόρας έχουν 1 ματς λιγότερο

































































































































































ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ(16η αγ.): Δάφνη Ανδραβίδας-ΠΑΟ Βάρδας, Θύελλα Πατρών-Ατρόμητος Λάππα, Ζαβλάνι-Αχιλλέας Καμαρών, Εράνη Φιλιατρών-Πανηλειακός,Παπυργιακός-Τέλος Αγρας, Παναιγιάλειος-Καταστάρι, Αχαϊκή-Διαγόρας Βραχν., Μεσσηνιακός-Κάστρο
Ρεπό: Πάμισος

7ος όμιλος (15η αγ.)

Ολυμπιακός Λουτρ.-Ερμής Μελιγούς 6-0
Ηρακλής Ψαχνών-Σπάρτη 3-0
Κρανίδι-Ασπρόπυργος 0-1
Πέλοπας Κιάτου-Πανναυπλιακός 2-1
Θήβα-Δόξα Μεγαλ. 7-0
Ατρόμητος Χιλιομ.-Παναλίαρτος 3-0
Ενωση Μιδέας-Λεωνίδιο 2-0
Ακράτητος-Λουκίσια 1-0
Ολυμπιακός Γυθείου-Αστέρας Μαγούλας 1-3

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ



1.Ασπρόπυργος 40-5 43
2.Θήβα 43-5 42
3.Ολυμπιακός Λουτρ. 38-13 33
4.Αστέρας Μαγ. 22-14 31
5.Λουκίσια 22-14 27
6.Ενωση Μιδέας 27-21 24
7.Κρανίδι 20-18 24
8.Ηρακλής Ψαχνών 25-25 24
9.Πέλοπας Κιάτου 23-17 22
10.Ερμής Μελιγούς 23-35 18
11.Πανναυπλιακός 17-25 17
12.Λεωνίδιο 15-25 16
13.Ατρόμητος Χιλ. 20-28 15
14.Ακράτητος 13-24 14
15.Σπάρτη 17-31 14
16.Ολυμπιακός Γυθείου 13-25 13 17.Παναλίαρτος 15-36 8
18.Δόξα Μεγαλ. 5-46 0
* Ακράτητος - Ολυμπιακός Γυθείου έχουν 1 ματς λιγότερο































ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16η αγ.): Ηρακλής Ψαχνών-Ολυμπιακός Λουτρ., Ερμής Μελιγούς-ΑΕΚ Ερμιονίδας, Σπάρτη-Πέλοπας Κιάτου, Ασπρόπυργος-Θήβα, Πανναυπλιακός-Ατρόμητος Χιλιομ., Δόξα Μεγαλ.-Ενωση Μιδέας, Παναλίαρτος-Ακράτητος, Λεωνίδιο-Ολυμπιακός Γυθείου, Αστέρας Μαγούλας-Λουκίσια

9ος όμιλος (13η αγ.)

Ολυμπιακός Λαυρίου-ΑΕ Περάματος 2-1
ΑΕΡΑφάντου-Προοδευτική 3-2
Αμφιάλη-Μαρκό 0-0
Μοσχάτο-Κερατσίνι 2-0
Ομηρος Καλλιμασιάς-Σαρωνικός 0-3
Αήττητος Σπάτων-Διαγόρας Βατίου 3-0
Περαμαϊκός-Αχαρναϊκός 0-3
Ρεπό: ΑΕ Χίου Βροντάδου

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


1.Σαρωνικός 23-7 34
2.Αήττητος Σπάτων 26-6 29
3.Ολυμπιακός Λαυρ.21-13 22
4.ΑΕΡΑφάντου 24-18 22
5.Προοδευτική 20-16 20
6.Αμφιάλη 16-12 20
7.Κερατσίνι 15-15 19
8.Αχαρναϊκός 18-15 18
9.Μοσχάτο 13-14 16
10.Μαρκό 12-13 16
11.ΑΕ Περάματος 11-15 12
12.Διαγόρας Βατίου 8-18 10
13.ΑΕ Χίου 7-20 9
14.Περαμαϊκός 10-23 5
15.Ομηρος Καλλ. 8-27 3
* ΑΕΡΑ - Σαρωνικός, Αχαρναικός - Όμηρος έχουν 1 ματς λιγότερο.
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14η αγ.): ΑΕΡΑφάντου-Ολυμπιακός Λαυρίου, Προοδευτική-Αμφιάλη, ΑΕ Χίου Βροντάδου-Μοσχάτο, Μαρκό-Ομηρος Καλλιμασιάς, Κερατσίνι-Αήττητος Σπάτων, Σαρωνικός Αίγινας-Περαμαϊκός, Διαγόρας Βατίου-Αχαρναϊκός
Ρεπό: ΑΕ Περάματος

10ος όμιλος (13η αγ.)


Ηρόδοτος-Πλατανιάς 0-0
Αλμυρός-Γιούχτας 1-4
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Αναγ.Ιεράπετρας 2-0
Επισκοπή-Κριτσά 1-1
ΑΟ Χανιά-Εν. Ατσιπ.Πρινέ 5-0
Αστέρας Περάματος-Μινώταυρος 0-1
Μοχός-Ασίτες 5-2
Σπάθα-Αετός Ανωγείων 1-1

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Πλατανιάς 30-5 32
2.Χανιά 32-13 29
3.Μοχός 34-15 25
4.Αναγ.Ιεράπετρας 26-17 23
5.Γιούχτας 23-15 22
6.ΠΑΟ Κρουσσώνα 21-13 21
7.Σπάθα 20-20 18
8.Επισκοπή 21-20 18
9.Κριτσά 13-15 18
10.Αστέρας Περάματος 13-22 16
11.Ηρόδοτος 15-11 15
12.Μινώταυρος 14-24 15
13.Αετός Ανωγείων 12-19 14
14.Αλμυρός 17-34 11
15.Ασίτες 14-32 7
16.Εν. Ατσ.Πρινέ 6-27 7
*Ο Ηρόδοτος έχει -2 βαθμούς

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ(14η αγ.): Αλμυρός-Ηρόδοτος, Πλατανιάς-ΠΑΟ Κρουσσώνα Γιούχτας-Επισκοπή, Αναγ. Ιεράπετρας-ΑΟ Χανιά Κριτσά-Αστέρας Περάματος, Εν. Ατσιπ. Πρινέ-Μοχός Μινώταυρος-Σπάθα, Ασίτες-Αετός Ανωγείων

* Στα πλαίσια του 8ου ομίλου έγινε μόνο το εξ ΄αναβολής παιχνίδι Πεύκης - Νηρέα Πάρου 1-1


Η βαθμολογία στον 8ο όμιλο διαμορφώνεται ως εξής:

1.Νέα Ιωνία 21-8 25
2.Απόλλων Αθηνών 11-1 23
3.Καλλονή 17-10 22
4.Αγιος Ιερόθεος 18-12 21
5.ΠΑΟ Ρουφ 22-11 21
6.Θεμιστοκλής 14-9 18
7.Ολυμπιακός Λιος. 13-13 14
8.Αθηναϊκός 13-11 13
9.Αγιοι Ανάργυροι 13-16 13
10.Νηρέας Πάρου 11-10 12
11.Δόξα Βύρωνα 10-19 8
12.Αίας Ταύρου 11-22 8
13.Πεύκη 11-24 7
14.Βριλήσσια 4-17 5
















































































ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ