1ος όμιλος
Μέγας Αλεξ. Ν. Ζίχνης-Εθνικός Σιδηροκάστρου 1-1
ΑΕ Ποντίων Ευμοίρου-Προσοτσάνη 2-1
Εβρος Σουφλίου-Ορφέας PUMA Ξάνθης 2-2
Ελπίς Σαππών-ΑΕ Πιερέων 2004 3-0
Ορφέας Ελευθερούπολης-Αρης Ακροπόταμου 2-2
Α.Ε. Νέας Χιλής-Αετός Αρριανών 1-1
Καβάλα-Α.Ε. Αμπελοκήπων 0-0
2ος όμιλος
Διγενής Λακκώματος-Ηρακλής 3-0
Εθνικός Σοχού-Απόλλων Αρναίας 0-2
Αχιλλέας Τριανδρίας-Καμπανιακός 0-0
Εθνικός Ν. Αγιονερίου-Μακεδονικός 3-0
ΠΑΟΚ Γιαννιτσών-Νέα Καλλικράτεια 0-0
Ολυμπιακός Κυμίνων-Οδυσσέας Κορδελιού 1-2
Δόξα Πενταλόφου-Κιλκισιακός 3-1
3ος όμιλος
Καστοριά-Αλεξάνδρεια 3-5
Πυρσός Γρεβενών-Γρεβενά Αεράτα 0-0
Λευκάδια Ημαθίας-Νάουσα 1-1
Κοζάνη-Νίκη Αγκαθιάς 4-0
Περδίκκας-Ακαδημία Πλαταμώνα 0-3
Αστραπή Μεσοποταμιάς-Εθνικός Βατερού 3-2
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Κάστωρ ΑΟ 2-4
4ος όμιλος
Πυργετός-Αμπελωνιακός 0-2
Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Αλμυρός 1-0
Μουζάκι-Βελούχι 1-4
Ταυρωπός-Ελασσόνα 1-3
Καμένα Βούρλα-Καρδίτσα 0-2
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αγρότης Λιανοκλαδίου 1-0
5ος όμιλος
Θεσπρωτός-Αμφίλοχος 1-3
Ολυμπος Κέρκυρας-Φιλοθέη Αρτας 3-1
Πρέβεζα-Α.Σ. Τρίκαλα 2011 0-3
Εθνικός Φιλιππιάδας-Πίνδος Κόνιτσας 3-0
Ομόνοια Πέτρας-Μεσολόγγι 0-2
ΑΟ Κασσιώπης-Οδυσσέας Νυδρίου 2-1
6ος όμιλος
Αχαϊκή-Θύελλα Πατρών 2-0
Εράνη Φιλιατρών-Εικοσιμία 2-0
Πάμισος-Τριταιικός 3-0
Τσιλιβή-Ατρόμητος Λάππα 0-2
Ολυμπιακός Γυθείου-Διαγόρας Βραχνέικων 0-1
Παναιγιάλειος-Αστέρας Αμαλιάδας 4-0
ΠΦΟ Πανόπουλου-Βρασιές 2-1
7ος όμιλος
Παναργειακός-Θήβα 3-2
Χαλκίδα-Ενωση Ασπρα Σπίτια/Αντίκυρα 2-0
Δάφνη Ερυθρών-Λουκισίων Α.Ο. 2-1
Κόρινθος-Ασπρόπυργος 4-0
Ενωση Ερμιονίδας-Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2-2
Μανδραϊκός-Πόρος 2-0
ΑΟ Κύμης-Πανναυπλιακός 2-0
8ος όμιλος
Ηλιούπολη-Καρλόβασι 3-2
Μύκονος-ΑΕ Κως 0-1
Φωστήρας-Πανναξιακός 2-0
Αιγάλεω-Αγία Παρασκευή 0-0
Νέα Ιωνία-Ελπιδοφόρος 0-1
Τράχωνες-Αγιαξ Ταύρου 1-1
Ρόδος-Μελίσσια 0-1
9ος όμιλος
Μικρασιατική Χίου-Ατρόμητος Πειραιά 0-1
Κερατσίνι-Τριγλία Ραφήνας 1-0
Αήττητος Σπάτων-Ιωνικός 1-0
Ολυμπιακός Λαυρίου-Ολυμπιάδα 1-3
Ελλάς Ποντίων-Κορωπί 2-0
Αιολικός-Αστέρας Βάρης 1-0
Αίας Σαλαμίνας-Εθνικός Πειραιώς 0-0
10ος όμιλος
Αναγ. Ιεράπετρας-Ηρόδοτος 1-0
Επισκοπή-ΠΑΟΚ 4-0
Γιούχτας-Αγιος Νικόλαος 2-1
Ατσαλένιος-ΑΣΗ Γωνιά 3-2
Ασίτες-Πατούχας 0-0
Χερσόνησος-Μινώταυρος 1-1
Ζαρός-Ρέθυμνο 3-0