X

Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας

Το τακουνάκι του Ομπαμεγιάνγκ δεν έσωσε την Άρσεναλ

Το γκολ-τακουνάκι του Πιερ-Εμερίκ Ομπαμεγιάνγκ λίγο πριν το τέλος του πρώτου ημιχρόνου δεν ήταν αρκετό για την Άρσεναλ που ηττήθηκε με 2-1 από την Μπράιτον και κινδυνεύει να μείνει εκτός Ευρώπης (VIDEO)!

Aubameyang AP IMAGES

Εφιάλτες είδαν οι φίλοι της Άρσεναλ στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα με την Μπράιτον, αφού οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν 2-0 στο 26ο λεπτό της αναμέτρησης!

Ο Ομπαμεγιάνγκ μείωσε για τους "κανονιέρηδες" στο 43ο λεπτό με φανταστική ενέργεια. Πήρε πάσα από τον Τσάκα και σκόραρε με... τακουνάκι. Αυτό το γκολ βέβαια δεν ήταν αρκετό για την ομάδα του Αρσέν Βενγκέρ που πλέον μετρά τέσσερις σερί ήττες!