Το πρόγραμμα της Super League μέχρι το τέλος της σεζόν
Η Super League ανακοίνωσε ολόκληρο το πρόγραμμα της φετινής σεζόν. Η κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος ολοκληρώνεται στις 10 Μαΐου, ενώ θα υπάρξουν δύο εμβόλιμες αγωνιστικές. Διαβάστε αναλυτικά το πρόγραμμα.
Όπως ανακοινώθηκε, το ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 8/2 στις 19:30 για την 23η αγωνιστική και το ντέρμπι της 25ης αγωνιστικής ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τον Ολυμπιακό στη Λεωφόρο, θα διεξαχθεί την Κυριακή 22/2 στις 19:30.
Στις δυο τελευταίες αγωνιστικές όλα τα παιχνίδια θα ξεκινήσουν την ίδια ώρα, στις 19:00.
Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:
Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής - Εξ αναβολής
Σάββατο 10/01/2015 15:00 Βέροια - ΑΕΛ Καλλονής Δημοτικό Στάδιο Βέροιας
Σάββατο 10/01/2015 17:15 Πλατανιάς - Πανιώνιος Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων
Σάββατο 10/01/2015 19:30 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ Γήπεδο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"
Κυριακή 11/01/2015 15:00 Παναιτωλικός - ΠΑΣ Γιάννινα Γήπεδου Παναιτωλικού
Κυριακή 11/01/2015 17:15 Νίκη Βόλου - Λεβαδειακός Πανθεσσαλικό Στάδιο
Κυριακή 11/01/2015 17:15 ΟΦΗ - Α.Ο.Κ. Γήπεδο "Θ. Βαρδινογιάννης"
Κυριακή 11/01/2015 17:15 Παναθηναϊκός - Εργοτέλης Γήπεδο "Απόστολος Νικολαΐδης"
Κυριακή 11/01/2015 17:15 Πανθρακικός - Ατρόμητος Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής
Κυριακή 11/01/2015 19:30 SKODA Ξάνθη - Ολυμπιακός SKODA Ξάνθη Arena
Πρόγραμμα 18ης Αγωνιστικής
Τετάρτη 14/01/2015 15:00 Εργοτέλης - Πανιώνιος Παγκρήτιο Στάδιο
Τετάρτη 14/01/2015 15:00 Πανθρακικός - Α.Ο.Κ. Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής
Τετάρτη 14/01/2015 17:15 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΣ Γιάννινα Γήπεδο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"
Τετάρτη 14/01/2015 17:15 Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός Γήπεδο "Απόστολος Νικολαΐδης"
Τετάρτη 14/01/2015 17:15 Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. Γήπεδου Παναιτωλικού
Τετάρτη 14/01/2015 17:15 SKODA Ξάνθη - Βέροια SKODA Ξάνθη Arena
Τετάρτη 14/01/2015 19:30 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης (Τάρλας)
Πέμπτη 15/01/2015 17:15 Πλατανιάς - Ατρόμητος Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων
Πέμπτη 15/01/2015 19:30 Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Πανθεσσαλικό Στάδιο
Πρόγραμμα 19ης Αγωνιστικής
Σάββατο 17/01/2015 15:00 Βέροια - Ο.Φ.Η. Δημοτικό Στάδιο Βέροιας
Σάββατο 17/01/2015 17:15 Α.Ο.Κ. - SKODA Ξάνθη ΕΑΚ Κέρκυρας
Σάββατο 17/01/2015 19:30 Πανιώνιος - Παναθηναϊκός Γήπεδο Νέας Σμύρνης
Κυριακή 18/01/2015 15:00 Λεβαδειακός - Αστέρας Τρίπολης Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς
Κυριακή 18/01/2015 17:15 Ατρόμητος - Νίκη Βόλου Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου
Κυριακή 18/01/2015 17:15 Π.Α.Ο.Κ. - Πλατανιάς Γήπεδο Α.Σ ΠΑΟΚ Τούμπας
Κυριακή 18/01/2015 17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Πανθρακικός Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων "Οι Ζωσιμάδες"
Κυριακή 18/01/2015 19:30 Ολυμπιακός - Παναιτωλικός Γήπεδο "Γ. Καραϊσκάκης"
Δευτέρα 19/01/2015 19:30 Εργοτέλης - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ Παγκρήτιο Στάδιο
Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής
Σάββατο 24/01/2015 15:00 SKODA Ξάνθη - ΠΑΣ Γιάννινα SKODA Ξάνθη Arena
Σάββατο 24/01/2015 17:15 Α.Ο.Κ. - Βέροια ΕΑΚ Κέρκυρας
Σάββατο 24/01/2015 19:30 Ο.Φ.Η. - Ολυμπιακός Γήπεδο "Θ. Βαρδινογιάννης"
Κυριακή 25/01/2015 15:00 Παναιτωλικός - Ατρόμητος Γήπεδου Παναιτωλικού
Κυριακή 25/01/2015 17:15 Αστέρας Τρίπολης - Πανιώνιος Γήπεδο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"
Κυριακή 25/01/2015 17:15 Νίκη Βόλου - Π.Α.Ο.Κ. Πανθεσσαλικό Στάδιο
Κυριακή 25/01/2015 17:15 Πανθρακικός - Λεβαδειακός Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής
Κυριακή 25/01/2015 19:30 Παναθηναϊκός - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ Γήπεδο "Απόστολος Νικολαΐδης"
Δευτέρα 26/01/2015 19:30 Πλατανιάς - Εργοτέλης Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων
Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής
Σάββατο 31/01/2015 15:00 Πανιώνιος - Πανθρακικός Γήπεδο Νέας Σμύρνης
Σάββατο 31/01/2015 17:15 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Αστέρας Τρίπολης Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης (Τάρλας)
Σάββατο 31/01/2015 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - Παναιτωλικός Γήπεδο Α.Σ ΠΑΟΚ Τούμπας
Κυριακή 01/02/2015 15:00 Παναθηναϊκός - Πλατανιάς Γήπεδο "Απόστολος Νικολαΐδης"
Κυριακή 01/02/2015 17:15 Ατρόμητος - Ο.Φ.Η. Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου
Κυριακή 01/02/2015 17:15 Εργοτέλης - Νίκη Βόλου Παγκρήτιο Στάδιο
Κυριακή 01/02/2015 17:15 Λεβαδειακός - SKODA Ξάνθη Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς
Κυριακή 01/02/2015 17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Α.Ο.Κ. Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων "Οι Ζωσιμάδες"
Κυριακή 01/02/2015 19:30 Βέροια - Ολυμπιακός Δημοτικό Στάδιο Βέροιας
Πρόγραμμα 22ης Αγωνιστικής
Τετάρτη 04/02/2015 15:00 Α.Ο.Κ. - Λεβαδειακός ΕΑΚ Κέρκυρας
Τετάρτη 04/02/2015 15:00 Παναιτωλικός - Εργοτέλης Γήπεδου Παναιτωλικού
Τετάρτη 04/02/2015 17:15 Αστέρας Τρίπολης - Πλατανιάς Γήπεδο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"
Τετάρτη 04/02/2015 17:15 Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ. Γήπεδο "Θ. Βαρδινογιάννης"
Τετάρτη 04/02/2015 17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Βέροια Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων "Οι Ζωσιμάδες"
Τετάρτη 04/02/2015 17:15 SKODA Ξάνθη - Πανιώνιος SKODA Ξάνθη Arena
Τετάρτη 04/02/2015 19:30 Ολυμπιακός - Ατρόμητος Γήπεδο "Γ. Καραϊσκάκης"
Πέμπτη 05/02/2014 17:15 Πανθρακικός - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής
Πέμπτη 05/02/2014 19:30 Νίκη Βόλου - Παναθηναϊκός Πανθεσσαλικό Στάδιο
Πρόγραμμα 23ης Αγωνιστικής
Σάββατο 07/02/2015 15:00 Λεβαδειακός - ΠΑΣ Γιάννινα Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς
Σάββατο 07/02/2015 17:15 Εργοτέλης - Ο.Φ.Η. Παγκρήτιο Στάδιο
Σάββατο 07/02/2015 19:30 Βέροια - Ατρόμητος Δημοτικό Στάδιο Βέροιας
Κυριακή 08/02/2015 15:00 Αστέρας Τρίπολης - Νίκη Βόλου Γήπεδο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"
Κυριακή 08/02/2015 17:15 Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός Γήπεδο "Απόστολος Νικολαΐδης"
Κυριακή 08/02/2015 17:15 Πανιώνιος - Α.Ο.Κ. Γήπεδο Νέας Σμύρνης
Κυριακή 08/02/2015 17:15 Πλατανιάς - Πανθρακικός Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων
Κυριακή 08/02/2015 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Γήπεδο Α.Σ ΠΑΟΚ Τούμπας
Δευτέρα 09/02/2015 19:30 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - SKODA Ξάνθη Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης (Τάρλας)
Πρόγραμμα 24ης Αγωνιστικής
Σάββατο 14/02/2015 15:00 Πανθρακικός - Νίκη Βόλου Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής
Σάββατο 14/02/2015 17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Πανιώνιος Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων "Οι Ζωσιμάδες"
Σάββατο 14/02/2015 19:30 Ο.Φ.Η. - Παναθηναϊκός Γήπεδο "Θ. Βαρδινογιάννης"
Κυριακή 15/02/2015 15:00 Ολυμπιακός - Εργοτέλης Γήπεδο "Γ. Καραϊσκάκης"
Κυριακή 15/02/2015 17:15 Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΕΑΚ Κέρκυρας
Κυριακή 15/02/2015 17:15 Λεβαδειακός - Βέροια Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς
Κυριακή 15/02/2015 17:15 Παναιτωλικός - Αστέρας Τρίπολης Γήπεδου Παναιτωλικού
Κυριακή 15/02/2015 19:30 Ατρόμητος - Π.Α.Ο.Κ. Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου
Δευτέρα 16/02/2015 19:30 SKODA Ξάνθη - Πλατανιάς SKODA Ξάνθη Arena
Πρόγραμμα 25ης Αγωνιστικής
Σάββατο 21/02/2015 15:00 Νίκη Βόλου - SKODA Ξάνθη Πανθεσσαλικό Στάδιο
Σάββατο 21/02/2015 17:15 Εργοτέλης - Ατρόμητος Παγκρήτιο Στάδιο
Σάββατο 21/02/2015 19:30 Βέροια - Π.Α.Ο.Κ. Δημοτικό Στάδιο Βέροιας
Κυριακή 22/02/2015 15:00 Αστέρας Τρίπολης - Ο.Φ.Η. Γήπεδο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"
Κυριακή 22/02/2015 17:15 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΣ Γιάννινα Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης (Τάρλας)
Κυριακή 22/02/2015 17:15 Πανιώνιος - Λεβαδειακός Γήπεδο Νέας Σμύρνης
Κυριακή 22/02/2015 17:15 Πλατανιάς - Α.Ο.Κ. Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων
Κυριακή 22/02/2015 19:30 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός Γήπεδο "Απόστολος Νικολαΐδης"
Δευτέρα 23/02/2015 19:30 Πανθρακικός - Παναιτωλικός Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής
Πρόγραμμα 26ης Αγωνιστικής
Σάββατο 28/02/2015 15:00 Λεβαδειακός - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς
Σάββατο 28/02/2015 17:15 Ο.Φ.Η. - Πανθρακικός Γήπεδο "Θ. Βαρδινογιάννης"
Σάββατο 28/02/2015 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - Εργοτέλης Γήπεδο Α.Σ ΠΑΟΚ Τούμπας
Κυριακή 01/03/2015 15:00 SKODA Ξάνθη - Παναιτωλικός SKODA Ξάνθη Arena
Κυριακή 01/03/2015 17:15 Α.Ο.Κ. - Νίκη Βόλου ΕΑΚ Κέρκυρας
Κυριακή 01/03/2015 17:15 Πανιώνιος - Βέροια Γήπεδο Νέας Σμύρνης
Κυριακή 01/03/2015 17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Πλατανιάς Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων "Οι Ζωσιμάδες"
Κυριακή 01/03/2015 19:30 Ατρόμητος - Παναθηναϊκός Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου
Δευτέρα 02/03/2015 19:30 Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης Γήπεδο "Γ. Καραϊσκάκης"
Πρόγραμμα 27ης Αγωνιστικής
Σάββατο 07/03/2015 15:00 Βέροια - Εργοτέλης Δημοτικό Στάδιο Βέροιας
Σάββατο 07/03/2015 17:15 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Πανιώνιος Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης (Τάρλας)
Σάββατο 07/03/2015 19:30 Αστέρας Τρίπολης - Ατρόμητος Γήπεδο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"
Κυριακή 08/03/2015 15:00 Πανθρακικός - Ολυμπιακός Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής
Κυριακή 08/03/2015 17:15 Νίκη Βόλου - ΠΑΣ Γιάννινα Πανθεσσαλικό Στάδιο
Κυριακή 08/03/2015 17:15 Ο.Φ.Η. - SKODA Ξάνθη Γήπεδο "Θ. Βαρδινογιάννης"
Κυριακή 08/03/2015 17:15 Παναιτωλικός - Α.Ο.Κ. Γήπεδου Παναιτωλικού
Κυριακή 08/03/2015 19:30 Παναθηναϊκός - Π.Α.Ο.Κ. Γήπεδο "Απόστολος Νικολαΐδης"
Δευτέρα 09/03/2015 19:30 Πλατανιάς - Λεβαδειακός Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων
Πρόγραμμα 28ης Αγωνιστικής
Σάββατο 14/03/2015 15:00 Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η. ΕΑΚ Κέρκυρας
Σάββατο 14/03/2015 17:15 Ατρόμητος - Πανθρακικός Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου
Σάββατο 14/03/2015 19:30 Εργοτέλης - Παναθηναϊκός Παγκρήτιο Στάδιο
Κυριακή 15/03/2015 15:00 Ολυμπιακός - SKODA Ξάνθη Γήπεδο "Γ. Καραϊσκάκης"
Κυριακή 15/03/2015 17:15 Λεβαδειακός - Νίκη Βόλου Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς
Κυριακή 15/03/2015 17:15 Πανιώνιος - Πλατανιάς Γήπεδο Νέας Σμύρνης
Κυριακή 15/03/2015 17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων "Οι Ζωσιμάδες"
Κυριακή 15/03/2015 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - Αστέρας Τρίπολης Γήπεδο Α.Σ ΠΑΟΚ Τούμπας
Δευτέρα 16/03/2015 19:30 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Βέροια Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης (Τάρλας)
Πρόγραμμα 29ης Αγωνιστικής
Σάββατο 21/03/2015 15:00 Νίκη Βόλου - Πανιώνιος Πανθεσσαλικό Στάδιο
Σάββατο 21/03/2015 17:15 Παναιτωλικός - Λεβαδειακός Γήπεδου Παναιτωλικού
Σάββατο 21/03/2015 19:30 Πανθρακικός - Π.Α.Ο.Κ. Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής
Κυριακή 22/03/2015 15:00 SKODA Ξάνθη - Ατρόμητος SKODA Ξάνθη Arena
Κυριακή 22/03/2015 17:15 Αστέρας Τρίπολης - Εργοτέλης Γήπεδο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"
Κυριακή 22/03/2015 17:15 Ολυμπιακός - Α.Ο.Κ. Γήπεδο "Γ. Καραϊσκάκης"
Κυριακή 22/03/2015 17:15 Πλατανιάς - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων
Κυριακή 22/03/2015 19:30 Βέροια - Παναθηναϊκός Δημοτικό Στάδιο Βέροιας
Δευτέρα 23/3/2015 19:30 Ο.Φ.Η. - ΠΑΣ Γιάννινα Γήπεδο "Θ. Βαρδινογιάννης"
Πρόγραμμα 30ης Αγωνιστικής
Σάββατο 04/04/2015 15:00 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Νίκη Βόλου Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης (Τάρλας)
Σάββατο 04/04/2015 17:15 Πλατανιάς - Βέροια Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων
Σάββατο 04/04/2015 19:30 Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης Γήπεδο "Απόστολος Νικολαΐδης"
Κυριακή 05/04/2015 15:00 Πανιώνιος - Παναιτωλικός Γήπεδο Νέας Σμύρνης
Κυριακή 05/04/2015 17:15 Εργοτέλης - Πανθρακικός Παγκρήτιο Στάδιο
Κυριακή 05/04/2015 17:15 Λεβαδειακός - Ο.Φ.Η. Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς
Κυριακή 05/04/2015 17:15 Π.Α.Ο.Κ. - SKODA Ξάνθη Γήπεδο Α.Σ ΠΑΟΚ Τούμπας
Κυριακή 05/04/2015 19:30 ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων "Οι Ζωσιμάδες"
Δευτέρα 06/04/2015 19:30 Ατρόμητος - Α.Ο.Κ. Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου
Πρόγραμμα 31ης Αγωνιστικής
Σάββατο 18/04/2015 15:00 Παναιτωλικός - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ Γήπεδου Παναιτωλικού
Σάββατο 18/04/2015 17:15 SKODA Ξάνθη - Εργοτέλης SKODA Ξάνθη Arena
Σάββατο 18/04/2015 19:30 Α.Ο.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. ΕΑΚ Κέρκυρας
Κυριακή 19/04/2015 15:00 Πανθρακικός - Παναθηναϊκός Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής
Κυριακή 19/04/2015 17:15 Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου
Κυριακή 19/04/2015 17:15 Νίκη Βόλου - Πλατανιάς Πανθεσσαλικό Στάδιο
Κυριακή 19/04/2015 17:15 Ο.Φ.Η. - Πανιώνιος Γήπεδο "Θ. Βαρδινογιάννης"
Κυριακή 19/04/2015 19:30 Ολυμπιακός - Λεβαδειακός Γήπεδο "Γ. Καραϊσκάκης"
Δευτέρα 20/04/2015 19:30 Βέροια - Αστέρας Τρίπολης Δημοτικό Στάδιο Βέροιας
Πρόγραμμα 32ης Αγωνιστικής
Σάββατο 25/04/2015 15:00 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Ο.Φ.Η. Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης (Τάρλας)
Σάββατο 25/04/2015 17:15 Λεβαδειακός - Ατρόμητος Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς
Σάββατο 25/04/2015 19:30 Παναθηναϊκός - SKODA Ξάνθη Γήπεδο "Απόστολος Νικολαΐδης"
Κυριακή 26/04/2015 15:00 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ Γιάννινα Γήπεδο Α.Σ ΠΑΟΚ Τούμπας
Κυριακή 26/04/2015 17:15 Αστέρας Τρίπολης - Πανθρακικός Γήπεδο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"
Κυριακή 26/04/2015 17:15 Πλατανιάς - Παναιτωλικός Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων
Κυριακή 26/04/2015 17:15 Νίκη Βόλου - Βέροια Πανθεσσαλικό Στάδιο
Κυριακή 26/04/2015 19:30 Πανιώνιος - Ολυμπιακός Γήπεδο Νέας Σμύρνης
Δευτέρα 27/04/2015 19:30 Εργοτέλης - Α.Ο.Κ. Παγκρήτιο Στάδιο
Πρόγραμμα 33ης Αγωνιστικής
Κυριακή 03/05/2014 19:00 Ατρόμητος - Πανιώνιος Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου
Κυριακή 03/05/2014 19:00 Βέροια - Πανθρακικός Δημοτικό Στάδιο Βέροιας
Κυριακή 03/05/2014 19:00 Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός ΕΑΚ Κέρκυρας
Κυριακή 03/05/2014 19:00 Ολυμπιακός - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ Γήπεδο "Γ. Καραϊσκάκης"
Κυριακή 03/05/2014 19:00 Ο.Φ.Η. - Πλατανιάς Γήπεδο "Θ. Βαρδινογιάννης"
Κυριακή 03/05/2014 19:00 Παναιτωλικός - Νίκη Βόλου Γήπεδου Παναιτωλικού
Κυριακή 03/05/2014 19:00 Π.Α.Ο.Κ. - Λεβαδειακός Γήπεδο Α.Σ ΠΑΟΚ Τούμπας
Κυριακή 03/05/2014 19:00 ΠΑΣ Γιάννινα - Εργοτέλης Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων "Οι Ζωσιμάδες"
Κυριακή 03/05/2014 19:00 SKODA Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης SKODA Ξάνθη Arena
Πρόγραμμα 34ης Αγωνιστικής
Κυριακή 10/05/2015 19:00 Αστέρας Τρίπολης - Α.Ο.Κ. Γήπεδο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"
Κυριακή 10/05/2015 19:00 Εργοτέλης - Λεβαδειακός Παγκρήτιο Στάδιο
Κυριακή 10/05/2015 19:00 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Ατρόμητος Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης (Τάρλας)
Κυριακή 10/05/2015 19:00 Νίκη Βόλου - Ο.Φ.Η. Πανθεσσαλικό Στάδιο
Κυριακή 10/05/2015 19:00 Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα Γήπεδο "Απόστολος Νικολαΐδης"
Κυριακή 10/05/2015 19:00 Παναιτωλικός - Βέροια Γήπεδου Παναιτωλικού
Κυριακή 10/05/2015 19:00 Πανθρακικός - SKODA Ξάνθη Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής
Κυριακή 10/05/2015 19:00 Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ. Γήπεδο Νέας Σμύρνης
Κυριακή 10/05/2015 19:00 Πλατανιάς - Ολυμπιακός Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων