Το πρόγραμμα της Super League μέχρι το τέλος της σεζόν

Η Super League ανακοίνωσε ολόκληρο το πρόγραμμα της φετινής σεζόν. Η κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος ολοκληρώνεται στις 10 Μαΐου, ενώ θα υπάρξουν δύο εμβόλιμες αγωνιστικές. Διαβάστε αναλυτικά το πρόγραμμα.

Το πρόγραμμα της Super League μέχρι το τέλος της σεζόν

Όπως ανακοινώθηκε, το ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 8/2 στις 19:30 για την 23η αγωνιστική και το ντέρμπι της 25ης αγωνιστικής ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τον Ολυμπιακό στη Λεωφόρο, θα διεξαχθεί την Κυριακή 22/2 στις 19:30.

Στις δυο τελευταίες αγωνιστικές όλα τα παιχνίδια θα ξεκινήσουν την ίδια ώρα, στις 19:00.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:

Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής - Εξ αναβολής

Σάββατο 10/01/2015 15:00 Βέροια - ΑΕΛ Καλλονής Δημοτικό Στάδιο Βέροιας

Σάββατο 10/01/2015 17:15 Πλατανιάς - Πανιώνιος Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων

Σάββατο 10/01/2015 19:30 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ Γήπεδο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"

Κυριακή 11/01/2015 15:00 Παναιτωλικός - ΠΑΣ Γιάννινα Γήπεδου Παναιτωλικού

Κυριακή 11/01/2015 17:15 Νίκη Βόλου - Λεβαδειακός Πανθεσσαλικό Στάδιο

Κυριακή 11/01/2015 17:15 ΟΦΗ - Α.Ο.Κ. Γήπεδο "Θ. Βαρδινογιάννης"

Κυριακή 11/01/2015 17:15 Παναθηναϊκός - Εργοτέλης Γήπεδο "Απόστολος Νικολαΐδης"

Κυριακή 11/01/2015 17:15 Πανθρακικός - Ατρόμητος Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής

Κυριακή 11/01/2015 19:30 SKODA Ξάνθη - Ολυμπιακός SKODA Ξάνθη Arena

Πρόγραμμα 18ης Αγωνιστικής

Τετάρτη 14/01/2015 15:00 Εργοτέλης - Πανιώνιος Παγκρήτιο Στάδιο

Τετάρτη 14/01/2015 15:00 Πανθρακικός - Α.Ο.Κ. Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής

Τετάρτη 14/01/2015 17:15 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΣ Γιάννινα Γήπεδο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"

Τετάρτη 14/01/2015 17:15 Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός Γήπεδο "Απόστολος Νικολαΐδης"

Τετάρτη 14/01/2015 17:15 Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. Γήπεδου Παναιτωλικού

Τετάρτη 14/01/2015 17:15 SKODA Ξάνθη - Βέροια SKODA Ξάνθη Arena

Τετάρτη 14/01/2015 19:30 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης (Τάρλας)

Πέμπτη 15/01/2015 17:15 Πλατανιάς - Ατρόμητος Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων

Πέμπτη 15/01/2015 19:30 Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Πανθεσσαλικό Στάδιο

Πρόγραμμα 19ης Αγωνιστικής

Σάββατο 17/01/2015 15:00 Βέροια - Ο.Φ.Η. Δημοτικό Στάδιο Βέροιας

Σάββατο 17/01/2015 17:15 Α.Ο.Κ. - SKODA Ξάνθη ΕΑΚ Κέρκυρας

Σάββατο 17/01/2015 19:30 Πανιώνιος - Παναθηναϊκός Γήπεδο Νέας Σμύρνης

Κυριακή 18/01/2015 15:00 Λεβαδειακός - Αστέρας Τρίπολης Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς

Κυριακή 18/01/2015 17:15 Ατρόμητος - Νίκη Βόλου Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου

Κυριακή 18/01/2015 17:15 Π.Α.Ο.Κ. - Πλατανιάς Γήπεδο Α.Σ ΠΑΟΚ Τούμπας

Κυριακή 18/01/2015 17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Πανθρακικός Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων "Οι Ζωσιμάδες"

Κυριακή 18/01/2015 19:30 Ολυμπιακός - Παναιτωλικός Γήπεδο "Γ. Καραϊσκάκης"

Δευτέρα 19/01/2015 19:30 Εργοτέλης - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ Παγκρήτιο Στάδιο

Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής

Σάββατο 24/01/2015 15:00 SKODA Ξάνθη - ΠΑΣ Γιάννινα SKODA Ξάνθη Arena

Σάββατο 24/01/2015 17:15 Α.Ο.Κ. - Βέροια ΕΑΚ Κέρκυρας

Σάββατο 24/01/2015 19:30 Ο.Φ.Η. - Ολυμπιακός Γήπεδο "Θ. Βαρδινογιάννης"

Κυριακή 25/01/2015 15:00 Παναιτωλικός - Ατρόμητος Γήπεδου Παναιτωλικού

Κυριακή 25/01/2015 17:15 Αστέρας Τρίπολης - Πανιώνιος Γήπεδο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"

Κυριακή 25/01/2015 17:15 Νίκη Βόλου - Π.Α.Ο.Κ. Πανθεσσαλικό Στάδιο

Κυριακή 25/01/2015 17:15 Πανθρακικός - Λεβαδειακός Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής

Κυριακή 25/01/2015 19:30 Παναθηναϊκός - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ Γήπεδο "Απόστολος Νικολαΐδης"

Δευτέρα 26/01/2015 19:30 Πλατανιάς - Εργοτέλης Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων

Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής

Σάββατο 31/01/2015 15:00 Πανιώνιος - Πανθρακικός Γήπεδο Νέας Σμύρνης

Σάββατο 31/01/2015 17:15 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Αστέρας Τρίπολης Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης (Τάρλας)

Σάββατο 31/01/2015 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - Παναιτωλικός Γήπεδο Α.Σ ΠΑΟΚ Τούμπας

Κυριακή 01/02/2015 15:00 Παναθηναϊκός - Πλατανιάς Γήπεδο "Απόστολος Νικολαΐδης"

Κυριακή 01/02/2015 17:15 Ατρόμητος - Ο.Φ.Η. Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου

Κυριακή 01/02/2015 17:15 Εργοτέλης - Νίκη Βόλου Παγκρήτιο Στάδιο

Κυριακή 01/02/2015 17:15 Λεβαδειακός - SKODA Ξάνθη Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς

Κυριακή 01/02/2015 17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Α.Ο.Κ. Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων "Οι Ζωσιμάδες"

Κυριακή 01/02/2015 19:30 Βέροια - Ολυμπιακός Δημοτικό Στάδιο Βέροιας

Πρόγραμμα 22ης Αγωνιστικής

Τετάρτη 04/02/2015 15:00 Α.Ο.Κ. - Λεβαδειακός ΕΑΚ Κέρκυρας

Τετάρτη 04/02/2015 15:00 Παναιτωλικός - Εργοτέλης Γήπεδου Παναιτωλικού

Τετάρτη 04/02/2015 17:15 Αστέρας Τρίπολης - Πλατανιάς Γήπεδο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"

Τετάρτη 04/02/2015 17:15 Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ. Γήπεδο "Θ. Βαρδινογιάννης"

Τετάρτη 04/02/2015 17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Βέροια Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων "Οι Ζωσιμάδες"

Τετάρτη 04/02/2015 17:15 SKODA Ξάνθη - Πανιώνιος SKODA Ξάνθη Arena

Τετάρτη 04/02/2015 19:30 Ολυμπιακός - Ατρόμητος Γήπεδο "Γ. Καραϊσκάκης"

Πέμπτη 05/02/2014 17:15 Πανθρακικός - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής

Πέμπτη 05/02/2014 19:30 Νίκη Βόλου - Παναθηναϊκός Πανθεσσαλικό Στάδιο

Πρόγραμμα 23ης Αγωνιστικής

Σάββατο 07/02/2015 15:00 Λεβαδειακός - ΠΑΣ Γιάννινα Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς

Σάββατο 07/02/2015 17:15 Εργοτέλης - Ο.Φ.Η. Παγκρήτιο Στάδιο

Σάββατο 07/02/2015 19:30 Βέροια - Ατρόμητος Δημοτικό Στάδιο Βέροιας

Κυριακή 08/02/2015 15:00 Αστέρας Τρίπολης - Νίκη Βόλου Γήπεδο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"

Κυριακή 08/02/2015 17:15 Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός Γήπεδο "Απόστολος Νικολαΐδης"

Κυριακή 08/02/2015 17:15 Πανιώνιος - Α.Ο.Κ. Γήπεδο Νέας Σμύρνης

Κυριακή 08/02/2015 17:15 Πλατανιάς - Πανθρακικός Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων

Κυριακή 08/02/2015 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Γήπεδο Α.Σ ΠΑΟΚ Τούμπας

Δευτέρα 09/02/2015 19:30 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - SKODA Ξάνθη Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης (Τάρλας)

Πρόγραμμα 24ης Αγωνιστικής

Σάββατο 14/02/2015 15:00 Πανθρακικός - Νίκη Βόλου Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής

Σάββατο 14/02/2015 17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Πανιώνιος Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων "Οι Ζωσιμάδες"

Σάββατο 14/02/2015 19:30 Ο.Φ.Η. - Παναθηναϊκός Γήπεδο "Θ. Βαρδινογιάννης"

Κυριακή 15/02/2015 15:00 Ολυμπιακός - Εργοτέλης Γήπεδο "Γ. Καραϊσκάκης"

Κυριακή 15/02/2015 17:15 Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΕΑΚ Κέρκυρας

Κυριακή 15/02/2015 17:15 Λεβαδειακός - Βέροια Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς

Κυριακή 15/02/2015 17:15 Παναιτωλικός - Αστέρας Τρίπολης Γήπεδου Παναιτωλικού

Κυριακή 15/02/2015 19:30 Ατρόμητος - Π.Α.Ο.Κ. Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου

Δευτέρα 16/02/2015 19:30 SKODA Ξάνθη - Πλατανιάς SKODA Ξάνθη Arena

Πρόγραμμα 25ης Αγωνιστικής

Σάββατο 21/02/2015 15:00 Νίκη Βόλου - SKODA Ξάνθη Πανθεσσαλικό Στάδιο

Σάββατο 21/02/2015 17:15 Εργοτέλης - Ατρόμητος Παγκρήτιο Στάδιο

Σάββατο 21/02/2015 19:30 Βέροια - Π.Α.Ο.Κ. Δημοτικό Στάδιο Βέροιας

Κυριακή 22/02/2015 15:00 Αστέρας Τρίπολης - Ο.Φ.Η. Γήπεδο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"

Κυριακή 22/02/2015 17:15 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΣ Γιάννινα Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης (Τάρλας)

Κυριακή 22/02/2015 17:15 Πανιώνιος - Λεβαδειακός Γήπεδο Νέας Σμύρνης

Κυριακή 22/02/2015 17:15 Πλατανιάς - Α.Ο.Κ. Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων

Κυριακή 22/02/2015 19:30 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός Γήπεδο "Απόστολος Νικολαΐδης"

Δευτέρα 23/02/2015 19:30 Πανθρακικός - Παναιτωλικός Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής

Πρόγραμμα 26ης Αγωνιστικής

Σάββατο 28/02/2015 15:00 Λεβαδειακός - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς

Σάββατο 28/02/2015 17:15 Ο.Φ.Η. - Πανθρακικός Γήπεδο "Θ. Βαρδινογιάννης"

Σάββατο 28/02/2015 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - Εργοτέλης Γήπεδο Α.Σ ΠΑΟΚ Τούμπας

Κυριακή 01/03/2015 15:00 SKODA Ξάνθη - Παναιτωλικός SKODA Ξάνθη Arena

Κυριακή 01/03/2015 17:15 Α.Ο.Κ. - Νίκη Βόλου ΕΑΚ Κέρκυρας

Κυριακή 01/03/2015 17:15 Πανιώνιος - Βέροια Γήπεδο Νέας Σμύρνης

Κυριακή 01/03/2015 17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Πλατανιάς Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων "Οι Ζωσιμάδες"

Κυριακή 01/03/2015 19:30 Ατρόμητος - Παναθηναϊκός Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου

Δευτέρα 02/03/2015 19:30 Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης Γήπεδο "Γ. Καραϊσκάκης"

Πρόγραμμα 27ης Αγωνιστικής

Σάββατο 07/03/2015 15:00 Βέροια - Εργοτέλης Δημοτικό Στάδιο Βέροιας

Σάββατο 07/03/2015 17:15 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Πανιώνιος Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης (Τάρλας)

Σάββατο 07/03/2015 19:30 Αστέρας Τρίπολης - Ατρόμητος Γήπεδο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"

Κυριακή 08/03/2015 15:00 Πανθρακικός - Ολυμπιακός Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής

Κυριακή 08/03/2015 17:15 Νίκη Βόλου - ΠΑΣ Γιάννινα Πανθεσσαλικό Στάδιο

Κυριακή 08/03/2015 17:15 Ο.Φ.Η. - SKODA Ξάνθη Γήπεδο "Θ. Βαρδινογιάννης"

Κυριακή 08/03/2015 17:15 Παναιτωλικός - Α.Ο.Κ. Γήπεδου Παναιτωλικού

Κυριακή 08/03/2015 19:30 Παναθηναϊκός - Π.Α.Ο.Κ. Γήπεδο "Απόστολος Νικολαΐδης"

Δευτέρα 09/03/2015 19:30 Πλατανιάς - Λεβαδειακός Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων

Πρόγραμμα 28ης Αγωνιστικής

Σάββατο 14/03/2015 15:00 Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η. ΕΑΚ Κέρκυρας

Σάββατο 14/03/2015 17:15 Ατρόμητος - Πανθρακικός Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου

Σάββατο 14/03/2015 19:30 Εργοτέλης - Παναθηναϊκός Παγκρήτιο Στάδιο

Κυριακή 15/03/2015 15:00 Ολυμπιακός - SKODA Ξάνθη Γήπεδο "Γ. Καραϊσκάκης"

Κυριακή 15/03/2015 17:15 Λεβαδειακός - Νίκη Βόλου Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς

Κυριακή 15/03/2015 17:15 Πανιώνιος - Πλατανιάς Γήπεδο Νέας Σμύρνης

Κυριακή 15/03/2015 17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων "Οι Ζωσιμάδες"

Κυριακή 15/03/2015 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - Αστέρας Τρίπολης Γήπεδο Α.Σ ΠΑΟΚ Τούμπας

Δευτέρα 16/03/2015 19:30 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Βέροια Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης (Τάρλας)

Πρόγραμμα 29ης Αγωνιστικής

Σάββατο 21/03/2015 15:00 Νίκη Βόλου - Πανιώνιος Πανθεσσαλικό Στάδιο

Σάββατο 21/03/2015 17:15 Παναιτωλικός - Λεβαδειακός Γήπεδου Παναιτωλικού

Σάββατο 21/03/2015 19:30 Πανθρακικός - Π.Α.Ο.Κ. Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής

Κυριακή 22/03/2015 15:00 SKODA Ξάνθη - Ατρόμητος SKODA Ξάνθη Arena

Κυριακή 22/03/2015 17:15 Αστέρας Τρίπολης - Εργοτέλης Γήπεδο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"

Κυριακή 22/03/2015 17:15 Ολυμπιακός - Α.Ο.Κ. Γήπεδο "Γ. Καραϊσκάκης"

Κυριακή 22/03/2015 17:15 Πλατανιάς - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων

Κυριακή 22/03/2015 19:30 Βέροια - Παναθηναϊκός Δημοτικό Στάδιο Βέροιας

Δευτέρα 23/3/2015 19:30 Ο.Φ.Η. - ΠΑΣ Γιάννινα Γήπεδο "Θ. Βαρδινογιάννης"

Πρόγραμμα 30ης Αγωνιστικής

Σάββατο 04/04/2015 15:00 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Νίκη Βόλου Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης (Τάρλας)

Σάββατο 04/04/2015 17:15 Πλατανιάς - Βέροια Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων

Σάββατο 04/04/2015 19:30 Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης Γήπεδο "Απόστολος Νικολαΐδης"

Κυριακή 05/04/2015 15:00 Πανιώνιος - Παναιτωλικός Γήπεδο Νέας Σμύρνης

Κυριακή 05/04/2015 17:15 Εργοτέλης - Πανθρακικός Παγκρήτιο Στάδιο

Κυριακή 05/04/2015 17:15 Λεβαδειακός - Ο.Φ.Η. Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς

Κυριακή 05/04/2015 17:15 Π.Α.Ο.Κ. - SKODA Ξάνθη Γήπεδο Α.Σ ΠΑΟΚ Τούμπας

Κυριακή 05/04/2015 19:30 ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων "Οι Ζωσιμάδες"

Δευτέρα 06/04/2015 19:30 Ατρόμητος - Α.Ο.Κ. Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου

Πρόγραμμα 31ης Αγωνιστικής

Σάββατο 18/04/2015 15:00 Παναιτωλικός - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ Γήπεδου Παναιτωλικού

Σάββατο 18/04/2015 17:15 SKODA Ξάνθη - Εργοτέλης SKODA Ξάνθη Arena

Σάββατο 18/04/2015 19:30 Α.Ο.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. ΕΑΚ Κέρκυρας

Κυριακή 19/04/2015 15:00 Πανθρακικός - Παναθηναϊκός Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής

Κυριακή 19/04/2015 17:15 Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου

Κυριακή 19/04/2015 17:15 Νίκη Βόλου - Πλατανιάς Πανθεσσαλικό Στάδιο

Κυριακή 19/04/2015 17:15 Ο.Φ.Η. - Πανιώνιος Γήπεδο "Θ. Βαρδινογιάννης"

Κυριακή 19/04/2015 19:30 Ολυμπιακός - Λεβαδειακός Γήπεδο "Γ. Καραϊσκάκης"

Δευτέρα 20/04/2015 19:30 Βέροια - Αστέρας Τρίπολης Δημοτικό Στάδιο Βέροιας

Πρόγραμμα 32ης Αγωνιστικής

Σάββατο 25/04/2015 15:00 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Ο.Φ.Η. Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης (Τάρλας)

Σάββατο 25/04/2015 17:15 Λεβαδειακός - Ατρόμητος Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς

Σάββατο 25/04/2015 19:30 Παναθηναϊκός - SKODA Ξάνθη Γήπεδο "Απόστολος Νικολαΐδης"

Κυριακή 26/04/2015 15:00 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ Γιάννινα Γήπεδο Α.Σ ΠΑΟΚ Τούμπας

Κυριακή 26/04/2015 17:15 Αστέρας Τρίπολης - Πανθρακικός Γήπεδο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"

Κυριακή 26/04/2015 17:15 Πλατανιάς - Παναιτωλικός Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων

Κυριακή 26/04/2015 17:15 Νίκη Βόλου - Βέροια Πανθεσσαλικό Στάδιο

Κυριακή 26/04/2015 19:30 Πανιώνιος - Ολυμπιακός Γήπεδο Νέας Σμύρνης

Δευτέρα 27/04/2015 19:30 Εργοτέλης - Α.Ο.Κ. Παγκρήτιο Στάδιο

Πρόγραμμα 33ης Αγωνιστικής

Κυριακή 03/05/2014 19:00 Ατρόμητος - Πανιώνιος Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου

Κυριακή 03/05/2014 19:00 Βέροια - Πανθρακικός Δημοτικό Στάδιο Βέροιας

Κυριακή 03/05/2014 19:00 Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός ΕΑΚ Κέρκυρας

Κυριακή 03/05/2014 19:00 Ολυμπιακός - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ Γήπεδο "Γ. Καραϊσκάκης"

Κυριακή 03/05/2014 19:00 Ο.Φ.Η. - Πλατανιάς Γήπεδο "Θ. Βαρδινογιάννης"

Κυριακή 03/05/2014 19:00 Παναιτωλικός - Νίκη Βόλου Γήπεδου Παναιτωλικού

Κυριακή 03/05/2014 19:00 Π.Α.Ο.Κ. - Λεβαδειακός Γήπεδο Α.Σ ΠΑΟΚ Τούμπας

Κυριακή 03/05/2014 19:00 ΠΑΣ Γιάννινα - Εργοτέλης Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων "Οι Ζωσιμάδες"

Κυριακή 03/05/2014 19:00 SKODA Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης SKODA Ξάνθη Arena

Πρόγραμμα 34ης Αγωνιστικής

Κυριακή 10/05/2015 19:00 Αστέρας Τρίπολης - Α.Ο.Κ. Γήπεδο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"

Κυριακή 10/05/2015 19:00 Εργοτέλης - Λεβαδειακός Παγκρήτιο Στάδιο

Κυριακή 10/05/2015 19:00 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Ατρόμητος Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης (Τάρλας)

Κυριακή 10/05/2015 19:00 Νίκη Βόλου - Ο.Φ.Η. Πανθεσσαλικό Στάδιο

Κυριακή 10/05/2015 19:00 Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα Γήπεδο "Απόστολος Νικολαΐδης"

Κυριακή 10/05/2015 19:00 Παναιτωλικός - Βέροια Γήπεδου Παναιτωλικού

Κυριακή 10/05/2015 19:00 Πανθρακικός - SKODA Ξάνθη Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής

Κυριακή 10/05/2015 19:00 Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ. Γήπεδο Νέας Σμύρνης

Κυριακή 10/05/2015 19:00 Πλατανιάς - Ολυμπιακός Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων

24MEDIA NETWORK