Το τρολάρισμα του... Βέλγου Χαρίση
Κάτι ήξερε ο Χάρης Χαρίσης που πήρε πριν τον... καύσωνα μεταγραφή στο Βέλγιο. Τώρα που "ψηνόμαστε" στην Ελλάδα, αυτός... τρολάρει μέσω του λογαριασμού του στο Instagram!
![Το τρολάρισμα του... Βέλγου Χαρίση](https://www.contra.gr/img/5503/7397055/065000/w460/460/untitled_2.jpg)
Κάτοικοι Βελγίου είναι εδώ και λίγες ημέρες οι Χάρης Χαρίσης και Στέλιος Κίτσου, με τους δυο άσους να υπογράφουν ως δανεικοί για ένα χρόνο στην Σιντ-Τρουίντεν. Αυτό σημαίνει πως... γλίτωσαν τη ζέστη!
Την ίδια ώρα που η Ελλάδα "ψήνεται" με 38-40-41 βαθμούς, στο Βέλγιο έχει μόλις... 20 και γι' αυτό ο Χαρίσης είπε να μας... τρολάρει!
![Το τρολάρισμα του... Βέλγου Χαρίση](https://www.contra.gr/img/3763/7397056/392000/o/140/0/xarisi.jpg)