X

Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας

Δείτε τη φάση που σχολίασε ο Νίκος Αναστόπουλος μετά την ήττα του Άρη από την Καλλιθέα, στην οποία ο Ίλιτς αστοχεί από το πέναλτι με εξουδετερωμένο τον αντίπαλο τερματοφύλακα (VIDEO).

Ο Άρης "αυτοκτόνησε" στο Ελ Πάσο για την Stoiximan.gr Football League, αφού αν και ήταν καλύτερος από την Καλλιθέα έχασε τα... άχαστα, είχε δυο δοκάρια και τελικά έχασε 2-0 με δυο τέρματα του Ανδρέα Τσίπρα!

Στο 47ο λεπτό της αναμέτρησης ο Μπράνα Ίλιτς μπορούσε να βάλει τους κίτρινους μπροστά στο σκορ, όμως αστόχησε από το σημείο του πέναλτι.

Μετά από σουτ του Μπαργκάν που βρήκε στο δοκάρι, η μπάλα στρώθηκε στον έμπειρο επιθετικό και με σχεδόν εξουδετερωμένο τον Σταυριανού, σούταρε άουτ!

Η φάση μάλιστα σχολιάστηκε από τον Νίκο Αναστόπουλο μετά το τέλος του αγώνα.