Επικός οπαδός υπέγραφε με το σκορ του... ντέρμπι!
Μέχρι που μπορεί να φτάσει η καζούρα των φιλάθλων/οπαδών όταν πλησιάζει ένα ντέρμπι; Στη συγκεκριμένη περίπτωση φίλος της Μπέτις υπέγραφε με το σκορ που πιστεύει πως θα κερδίσει η ομάδα του την Σεβίλλη (φωτογραφία)!
![Επικός οπαδός υπέγραφε με το σκορ του... ντέρμπι!](https://www.contra.gr/img/9835/7422722/525000/w460/460/sevilla-betis-2.jpg)
Το Σάββατο στις 21:45 η Σεβίλλη φιλοξενεί την Μπέτις για το "Derbi sevillano" και όπως είναι λογικό, ολόκληρη η πόλη βρίσκεται στο... πόδι όσο πλησιάζει το παιχνίδι. Η κόντρα μεταξύ των δυο ομάδων κρατάει πάνω από 100 χρόνια με την πρώτη αναμέτρηση να ανήκει στην Σεβίλλη το 1915 με σκορ 4-3!
Ένας φίλαθλος της Μπέτις θέλησε να... τρολάρει κάποιον γνωστό του που ασχολείται με τις μεταφορές, σημειώνοντας όλες τις παραγγελίες με πράσινο στυλό και υπογράφοντας με σκορ... 1-2 υπέρ της ομάδας του!
Ο φίλαθλος της Σεβίλλης το μοιράστηκε στο twitter και επικράτησε ένας μικρός... πανικός.
![Επικός οπαδός υπέγραφε με το σκορ του... ντέρμπι!](https://www.contra.gr/img/4431/7422723/731000/o/140/0/untitled_7.jpg)