Εσμιξε με Μάρκο Σίλβα ο Δώνης!
Στο...ρεπό του από τον ΑΠΟΕΛ, ο Γιώργος Δώνης με τον Μάκη Αγγελίνα ταξίδεψαν μέχρι τη Λισσαβόνα. Σ' ένα από τα ραντεβού τους συνάντησαν και με τον πρώην προπονητή του Ολυμπιακού....
![ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΓΙΩΡΓΟΥ ΔΩΝΗ ΕΝΟΨΕΙ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΠΛΕΙ ΟΦ ΤΟΥ EUROPA LEAGUE](https://www.contra.gr/img/4392/7424659/303000/w460/460/donis.jpg)
Εν μέσω... θύελλας στις σχέσεις του με τον ΑΠΟΕΛ (μετά την ήττα με 4-2 από τον Απόλλωνα), ο Γιώργος Δώνης πετάχθηκε μέχρι τη Λισσαβόνα.
Ο Ελληνας κόουτς συνοδευόμενος από τον άμεσο συνεργάτη του Μάκη Αγγελίνα αλλά και τον Κύπριο μάνατζέρ του είχε συναντήσεις... υψηλού επιπέδου στην πρωτεύουσα της Πορτογαλίας.
Σε μία από αυτές μοιράστηκε το ίδιο τραπέζι με τον πρώην προπονητή του Ολυμπιακού Μάρκο Σίλβα.
![Εσμιξε με Μάρκο Σίλβα ο Δώνης!](https://www.contra.gr/img/6753/7428334/822000/o/140/0/donis_silva1.jpg)