Η Νικολούλη βρήκε τον... αγνοούμενο Σαλπιγγίδη
Ψάχναμε να βρούμε πού βρίσκεται ο Δημήτρης Σαλπιγγίδης και τελικά το κατάφερε η... ειδικός Αγγελική Νικολούλη. Δείτε πού συναντήθηκαν οι δυο τους (PHOTO).
![Η Νικολούλη βρήκε τον... αγνοούμενο Σαλπιγγίδη](https://www.contra.gr/img/1588/7330184/376000/w460/460/salpiggidis.jpg)
Τις καλοκαιρινές του διακοπές απολαμβάνει ο Δημήτρης Σαλπιγγίδης, ο οποίος βρίσκεται στην Πάρο όπου και έχει εξοχικό. Εκεί κοντά βρέθηκε και η γνωστή δημοσιογράφος Αγγελική Νικολούλη η οποία δεν γινόταν να μην εντοπίσει τον πρώην διεθνή ποδοσφαιριστή.
Κάθισαν σε γνωστό μαγαζί της Νάουσας και φυσικά φωτογραφήθηκαν παρέα. Ο "Σάλπι" ανέβασε τη φωτογραφία στο instagram γράφοντας: "Μετά από τόσα ξενύχτια και τόση αγωνία μια φωτογραφία την δικαιούμαι!!! #Respect".