Η selfie του Σπανούλη χώρεσε μονάχα τρεις
Ποιοι ήταν οι άλλοι παίκτες του Ολυμπιακού που συμμετείχαν στην αρχηγική αυτοφωτογράφηση του "Kill Bill" μετά τη νίκη επί της Εφές.
![Η selfie του Σπανούλη χώρεσε μονάχα τρεις](https://www.contra.gr/img/4351/7428581/886000/w460/460/spanoulis.jpg)
Το instagram τού αρέσει του Βασίλη Σπανούλη. Είναι το (κοινωνικό) μέσο που χρησιμοποιεί (όλο και) περισσότερο για να προβάλει τον εαυτό του ή ξεχωριστές στιγμές από την καθημερινότητά του. Είτε αυτή αφορά το μπάσκετ είτε όχι.
Μετά τη νίκη της Παρασκευής επί της Εφές και την πληθωρική εμφάνισή του (17 πόντοι, 8 ασίστ, 5 ριμπάουντ, 7 κερδισμένα φάουλ) ήταν η στιγμή για μία πολύ κοντινή selfie. Στην οποία δεν ήταν δυνατόν να χωρέσουν όλοι όσοι βρίσκονταν στ' αποδυτήρια. Όσοι πάντως ήταν διαθέσιμοι εκείνη τη στιγμή μπήκαν. Ο Μάντζαρης, ο Μιλουτίνοφ και ο Τιλί. Όλοι τους μ' ένα χαμόγελο ικανοποίησης ζωγραφισμένος στο πρόσωπο.
Δύο παρατηρήσεις μονάχα: ο Σέρβος σέντερ χρειάζεται ένα φρέσκο κουρεματάκι και ο Σπανούλης να προσέχει το δάχτυλο όταν τραβάει τέτοιες φωτογραφίες!