Ο Γιαννάκης κάνει... τηλεοπτική ρίμα με τη Σάσα Σταμάτη
Τη δουλειά έχει ο "Δράκος" σε lifestyle εκμπομπή του ΣΚΑΪ; Ο Παναγιώτης Γιαννάκης κάθισε δίπλα στη Σάσα Σταμάτη και πήρε το... φιλί της! Δείτε το χαρακτηριστικό video από την εκπομπή.
![Ο Γιαννάκης κάνει... τηλεοπτική ρίμα με τη Σάσα Σταμάτη](https://www.contra.gr/img/9647/7427645/593000/w460/460/giannakis.jpg)
Μπορείς να φανταστείς τον Παναγιώτη Γιαννάκη στον ίδιο καναπέ με τη Σάσα Σταμάτη;
Αν όχι, δες το promo-video από την τηλεοπτική εκπομπή "ooh la la" της mucho-ξανθιάς παρουσιάστριας.
Η Σάσα Σταμάτη μιμείται τη Μαρινέλλα και τραγουδάει το περίφημο... "Με τον Άρη μας πάντα μπροστά" που συνόδευε τα χρόνια της "κίτρινης" αυτοκρατορίας στο μπάσκετ, ο Παναγιώτης Γιαννάκης την αποκαλεί τρελή και ως ανταπόδοση δέχεται ένα γλυκό φιλί στο μάγουλο!
Θυμηθείτε όλο το άσμα, μια διασκευή του "Με το στόμα γεμάτο φιλιά" των Παπαδόπουλου - Νικολόπουλου που πρωτοτραγούδησε ο Λεωνίδας Βελής.