Ολα για τον Διούδη θα κριθούν τη Δευτέρα
Η Δευτέρα είναι η κρίσιμη ημέρα για τον επόμενο ποδοσφαιρικό σταθμό, άρα και για τον Ατρόμητο ο οποίος έχει δείξει και το πιο ζωηρό ενδιαφέρον για τον Ελληνα πορτιέρε.
![Ολα για τον Διούδη θα κριθούν τη Δευτέρα](https://www.contra.gr/img/7110/7317366/734000/w460/460/dioudis.jpg)
Οι πληροφορίες αναφέρουν ότι ακριβώς τότε θα γίνει γνωστή η απόφαση του διαιτητικού δικαστηρίου της ΕΠΟ η οποία θα καθορίσει σε ποια κατηγορία θα αγωνιστεί την επόμενη σεζόν ο Αρης.
Αν οι Θεσσαλονικείς παραμείνουν στην football league, ο Διούδης μάλλον θα κατέβει στην Αθήνα για να υπογράψει στον Ατρόμητο με τον οποίο έχει κάνει ανεπίσημες επαφές (με την άδεια της ομάδας του).
Αν ο Αρης όμως ανέβει, ο Ελληνας τερματοφύλακας θα παραμείνει παίκτης του Αρη και ο Ατρόμητος θα στραφεί σε άλλες λύσεις (έχοντας εντοπίσει ήδη δύο στόχους από την ευρωπαϊκή αγορά).
Ξεκρέμαστη πάντως η ομάδα του Κάναντι δεν θα μείνει παρά το γεγονός ότι ο Αυστριακός έχει και αυτός ως προτεραιότητα τον Διούδη.
Ν.Γ.