Ούτε μισός φορ στην αποστολή του Παναθηναϊκού
O Μαρίνος Ουζουνίδης είναι σε... απόγνωση. Στον αγώνα του Σαββάτου κόντρα στην Κέρκυρα ο Εβρίτης τεχνικός του Παναθηναϊκού δεν έχει στη διάθεσή του κλασικό επιθετικό ούτε για δείγμα!
![ΚΥΠΕΛΛΟ / ΠΑΟ - ΛΑΜΙΑ / / (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ / EUROKINISSI)](https://www.contra.gr/img/2696/7423375/154000/w460/460/marinos-ouzounidis.jpg)
Εμεινε από σέντερ φορ ο Παναθηναϊκός ενόψει του αγώνα με την Κέρκυρα το Σάββατο.
Και, οκ, με τον Γκιγέρμο Μολίνς υπήρχε η γνώση ότι είναι τραυματίας, που πράγματι είναι.
Αλλά ο Πίσπας; Ο Πίσπας, λοιπόν, έχει ίωση και δεν μπορεί να βρίσκεται στην αποστολή. Τουτέστιν "στολή" σέντερ φορ θα φορέσει είτε ο Δώνης είτε ο Αλτμαν.
Η αποστολή: Βλαχοδήμος, Διούδης, Κουλιμπαλί, Γιόχανσον, Ινσούα, Οικονόμου, Κολοβέτσιος, Κουρμπέλης, Χίλιεμαρκ, Λουντ, Στάικος, Τζανδάρης, Δώνης, Μπουζούκης, Χατζηγιοβάνης, Κουντουριώτης, Βιγιαφάνιες, Άλτμαν.