Πάντα στην τρίχα ο... Καπετάνιος
Ο Γιώργος Βαρδινογιάννης δεν χάνει εντός έδρας αγώνα του τριφυλιού τον τελευταίο καιρό. Ετσι και στο παιχνίδι κόντρα στην Καμπάλα έδωσε το παρών στο "Απόστολος Νικολαϊδης" και όπως πάντα ήταν σικάτος...
![ÃÉÏÕÑÏÐÁ ËÉÃÊ / ÐÁÏ - ÃÊÁÌÐÁËÁ / EUROPA LEAGUE / PANATHINAIKOS - GABALA (ÈÁÍÁÓÇÓ ÄÇÌÏÐÏÕËÏÓ / Eurokinissi Sports)](https://www.contra.gr/img/626/7399060/330000/w460/460/kapetanios1.jpg)
Αν και βρισκόμαστε στο τέλος του Ιούλη, ο Γιώργος Βαρδινογιάννης δεν έχασε την ευκαιρία να παρακολουθήσει και πάλι δια ζώσης τον Παναθηναϊκό.
Ο ιστορικός πρόεδρος της ΠΑΕ έδωσε και πάλι το παρών στα επίσημα του "Απόστολος Νικολαϊδης" δείχνοντας ότι ο έρωτάς του για τους πράσινους, παρά τις κατά καιρούς πικρίες, παραμένει αγιάτρευτος.
Οσον αφορά το λουκ ήταν το κλασικό. Ασπρο μούσι με σακάκι και γραβάτα. Πάντα...σικ ο Καπετάνιος!