Πώς υποδέχτηκε ο Γιαννακόπουλος τους Αγγελόπουλους
Κόντρα στο κλίμα των τελευταίων ημερών, στη διάρκεια των οποίων το κλίμα μεταξύ των "αιωνίων" ήταν ιδιαίτερα θερμό, ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος υποδέχτηκε όπως έπρεπε τους αδερφούς Αγγελόπουλους.
Ο διοικητικός ηγέτης του Παναθηναϊκού, Δημήτρης Γιανακόπουλος, οδήγησε τους αδερφούς Αγγελόπουλους στον πάγκο της ομάδας τους, ζητώντας μάλιστα από τον κόσμο να σταματήσει τα υβριστικά συνθήματα.
Η σκηνή προκάλεσε ευχάριστη έκπληξη, μετά το... θερμό κλίμα των τελευταίων ημερών, μεταξύ των δύο "αιωνίων".
![BASKET LEAGUE / 4ος ΤΕΛΙΚΟΣ / ΠΑΟ - ΟΣΦΠ (ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ / Eurokinissi Sports)](https://www.contra.gr/img/6892/7394887/774000/o/140/0/giannakopoulos_aggelopouloi.jpg)