Πόζαραν παρέα Πρίγιοβιτς και Βράνιες
Στο γήπεδο οι "μάχες" τους ήταν επικές, εκτός από τις τέσσερις γραμμές όμως φαίνεται πως οι σχέσεις τους είναι πολύ καλές.
![Πόζαραν παρέα Πρίγιοβιτς και Βράνιες](https://www.contra.gr/img/5483/7394286/062000/w460/460/prijovic_vranjes.jpg)
Ο Όγκνιεν Βράνιες και ο Αλεξάνταρ Πρίγιοβιτς, πόζαραν παρέα σε φωτογραφία που ανέβασε στο λογαριασμό του ο αμυντικός της ΑΕΚ. Ο επιθετικός του ΠΑΟΚ είναι πολύ καλός φίλος με τον αδερφό του Βόσνιου διεθνή, Στόγιαν και οι δύο παίκτες διατηρούν επίσης πολύ καλές σχέσεις.
Μάλιστα ο τηλεοπτικός φάκος τους είχε συλλάβει στο πρόσφατο παιχνίδι της Τούμπας να δίνουν τα χέρια στο ημίχρονο, μετά τη σκληρή "μάχη" που είχαν δώσει οι δυο τους.
![Πόζαραν παρέα Πρίγιοβιτς και Βράνιες](https://www.contra.gr/img/1725/7394285/967000/o/140/0/pri_vra.jpg)