Το... ελληνικό μπράβο της Νις για τον Δώνη
Η κλήση του Τάσου Δώνη στην Εθνική από τον Μίκαελ Σκίμπε φυσικά και δεν πέρασε απαρατήρητη από τη Νις η οποία έδωσε με το δικό τους τρόπο συγχαρητήρια στον Ελληνα επιθετικό.
![Το... ελληνικό μπράβο της Νις για τον Δώνη](https://www.contra.gr/img/3468/7385309/901000/w460/460/donis2.jpg)
Ο οργανισμός της Νις δεν θα μπορούσε να αφήσει ασχολίαστη την είδηση ότι ο Τάσος Δώνης κλήθηκε για πρώτη φορά στην καριέρα του στην Εθνική ομάδα των ανδρών.
Μ' ένα πολύ ελληνικό "μπράβο" η γαλλική ομάδα ευχήθηκε καλή επιτυχία στον Ελληνα άσο ο οποίος παρά το νεαρό της ηλικίας του έκανε μία καλή σεζόν στο Σαμπιονά συμβάλλοντας στο να τερματίσει η Νις τρίτη (και να πάρει το εισιτήριο για τα προκριματικά του Τσάμπιονς Λιγκ).