Τον Σισέ δεν τον κοιτάει κανείς στα μάτια
Θηρίο ακόμη και στις φωτογραφίες ο Παπ Αμπού Σισέ!
![Τον Σισέ δεν τον κοιτάει κανείς στα μάτια](https://www.contra.gr/img/6973/7396632/855000/w460/460/cisse.jpg)
Εμφανής από... μακριά είναι η υψομετρική διαφορά που χωρίζει τον Παπ Αμπού Σισέ από τους υπόλοιπους ποδοσφαιριστές του Ολυμπιακού. Και δεν φτάει το πυκνό μαλλί του, αλλά η σωματοδομή του.
Ο μόνος που "κοντράρει" τον νεοαποκτηθέντα Σενεγαλέζο στόπερ, ο οποίος βλέπει τον κόσμο από τα 197 εκατοστά είναι ο Στέφανος Καπίνο. Και ο διεθνής γκολκίπερ πάντως υστερεί 2-3 πόντους.
Η παρουσία του "χτιστού" Σισέ είναι επιβλητική ακόμη και στις φωτογραφίες! Τις ομαδικές...
![Τον Σισέ δεν τον κοιτάει κανείς στα μάτια](https://www.contra.gr/img/1631/7396631/649000/o/140/0/olympiacos_omadiki.jpg)