"Τρέλα" για Μύκονο και... λουκουμάδες από Ιταλό διεθνή και το ταίρι του!
Ο άσος της Βαλένθια, Σιμόνε Τζάτζα, και η αγαπημένη του Κιάρα Μπιάζι έχουν ερωτευτεί τρελά την Μύκονο και δεν το κρύβουν με συνεχή ποσταρίσματα. Δείτε PHOTOS!
!["Τρέλα" για Μύκονο και... λουκουμάδες από Ιταλό διεθνή και το ταίρι του!](https://www.contra.gr/img/7959/7395570/249000/w460/460/biasi.jpg)
Επέλεξαν για πρώτη φορά να επισκεφτούν την Μύκονο και όλα δείχνουν πως οι Σιμόνε Τζάτζα και Κιάρα Μπιάζι δύσκολο θα "ξεκολλήσουν" και θα αποχαιρετήσουν το "νησί των ανέμων".
Ο Ιταλός φορ της Βαλένθια και η σύντροφός του (fashion-blogger στο επάγγελμα) βρίσκονται εδώ και λίγες ημέρες στο αιγαιοπελαγίτικο νησί και αν κρίνει κανείς από τις αμέτρητες φωτογραφίες που έχει ανεβάσει στο Instagram η Ιταλίδα wag θα το κατατάξουν σε έναν από τους must προορισμούς της από εδώ και στο εξής.
Φυσικά, μεταξύ των φωτογραφιών που ανέβασε το τελευταίο 24ωρο η σύντροφος του Τζάτζα, ξεχωρίζει εκείνη που αποθεώνει παραδοσιακούς ελληνικούς... λουκουμάδες!