Το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Ευρωμπάσκετ

Οι ώρες και τα κανάλια μετάδοσης των αγώνων του Ευρωμπάσκετ που αρχίζει το Σάββατο 5 Σεπτεμβρίου.

Η σύμπραξη του ΟΤΕ TV με τον ANT1 θα συνεχιστεί για άλλη μία μπασκετική διοργάνωση. Τα δύο κανάλια θα μεταδώσουν τους περισσότερους αγώνες της πρώτης φάσης και το τηλεοπτικό κοινό θα έχει τη δυνατότητα να παρακολουθήσει όλες τις ομάδες.

Τα παιχνίδια της Εθνικής ομάδας, αρχής γενομένης από το σαββατιάτικο παιχνίδι με την ΠΓΔΜ, θα μεταδίδονται ταυτόχρονα και από τους δύο τηλεοπτικούς σταθμούς.

Αναλυτικά το πρόγραμμα

Σάββατο 5/9

16.00 Γεωργία - Ολλανδία, OTE Sport4

19.00 ΠΓΔΜ - Ελλάδα, OTE Sport4 και ΑΝΤ1

19.00 Ισπανία - Σερβία, OTE Sport6

22.00 Γαλλία - Φινλανδία, OTE Sport5

22.00 Ιταλία - Τουρκία, OTE Sport6

22.00 Κροατία - Σλοβενία, OTE Sport8 και ΑΝΤ1

 

Κυριακή 6/9

15.30 Εσθονία - Βέλγιο, OTE Sport6

16.00 Σερβία - Γερμανία, OTE Sport4

18.30 Λετονία - Λιθουανία, OTE Sport6 και ΑΝΤ1

19.00 Σλοβενία - Γεωργία, OTE Sport4

22.00 Ελλάδα - Κροατία, OTE Sport5 και ΑΝΤ1

22.00 Τουρκία - Ισπανία, OTE Sport6

22.00 Βοσνία- Γαλλία, OTE sport8HD

 

Δευτέρα 7/9

15.30 Λιθουανία - Βέλγιο, OTE Sport4

16.00 Φινλανδία - Ρωσία, OTE Sport6 και ΑΝΤ1

18.30 Ισραήλ - Βοσνία, OTE Sport4

21.30 Ουκρανία - Εσθονία, OTE Sport6 και ΑΝΤ1

22.00 Γαλλία - Πολωνία, OTE Sport5

 

Τρίτη 8/9

15.30 Σερβία - Ισλανδία, OTE Sport6

16.00 Σλοβενία - Ολλανδία, OTE Sport4

18.45 Γερμανία - Τουρκία, OTE Sport6

19.00 Γεωργία - Ελλάδα, OTE Sport4 και ΑΝΤ1

22.00 Ισπανία - Ιταλία, OTE Sport5 και ΑΝΤ1

22.00 Κροατία - ΠΓΔΜ, OTE Sport6

 

Τετάρτη 9/9

15.30 Τουρκία - Σερβία, OTE Sport6

16.00 Ελλάδα - Σλοβενία, OTE Sport4 και ΑΝΤ1

16.00 Βοσνία- Φινλανδία, OTE Sport5

18.45 Ιταλία - Γερμανία, OTE Sport4

19.00 ΠΓΔΜ - Γεωργία, OTE Sport6

21:30 Εσθονία - Λιθουανία, ΑΝΤ1

22.00 Ρωσία - Γαλλία, OTE Sport4

22.00 Ολλανδία - Κροατία, OTE Sport6

 

Πέμπτη 10/9

15.30 Σερβία - Ιταλία, OTE Sport5

15.30 Ουκρανία - Βέλγιο, OTE Sport6

16.00 Σλοβενία - ΠΓΔΜ, OTE Sport4 και ΑΝΤ1

18.30 Βοσνία- Ρωσία, OTE Sport6

18.45 Γερμανία - Ισπανία, OTE Sport5

19.00 Γεωργία - Κροατία, OTE Sport4

22.00 Ελλάδα - Ολλανδία, OTE Sport4 και ΑΝΤ1

 

 

Πρώτη Σελίδα