X

Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας

Το έχασε σε κενή εστία ο Ντρίμιτς (VIDEO)

Λίγα λεπτά προτού πετύχει το νικητήριο γκολ για την Ελβετία στην αναμέτρηση με την Τζαμάικα, ο Γιόσιπ Ντρίμιτς έχασε μια απίστευτη ευκαιρία να ανοίξει το σκορ, στέλνοντας την μπάλα άουτ σε κενή εστία. Δείτε το VIDEO!

Ο Γιόσιπ Ντρίμιτς ήταν ο "χρυσός" σκόρερ για την Ελβετία στην φιλική αναμέτρηση με την Τζαμάικα την Παρασκευή (30/5), ωστόσο μερικά λεπτά πριν σημειώσει το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης είχε χάσει τεράστια ευκαιρία να ανοίξει το σκορ.

Πιο συγκεκριμένα, στο 67ο λεπτό της αναμέτρησης κι ενώ ο παιχνίδι βρισκόταν στο 0-0 ο 22χρονος άσος που πρόσφατα υπέγραψε στην Λεβερκούζεν δέχθηκε την μπάλα μπροστά από την αντίπαλη εστία και κατάφερε να χάσει το... άχαστο, στέλνοντας την μπάλα άουτ σε κενό τέρμα.

Δείτε σε VIDEO την απίστευτη χαμένη ευκαιρία του!

Γκολάρα ο Στάριτζ, νίκησαν Αγγλία και Ισπανία (VIDEOS)