ΠΑΟΚ: Σ' ένα "τρελό" ματς με την Τρίπολη ο Μπίσεσβαρ έκανε ευτυχισμένο έναν οπαδό

Ο Ντιέγκο Μπίσεσβαρ δεν χάλασε το χατίρι φιλάθλου ο οποίος επιστράτευσε πλακάτ για να καταφέρει να πάρει τη φανέλα του μέσου του ΠΑΟΚ.

Ο Ντιέγκο Μπίσεσβαρ έκανε την καλή πράξη της ημέρας EUROKINISSI

Σ' ένα "τρελό" ματς στην Τούμπα, ΠΑΟΚ και Αστέρας αναδείχθηκαν ισόπαλοι 2-2 με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται στο έβδομο λεπτό των καθυστερήσεων από τον Νέλσον Ολιβέιρα. Τα βλέμματα κέντρισε πάνω του και ο Ντιέγκο Μπίσεσβαρ στο τέλος του αγώνα, έπειτα από μία ενέργεια που πραγματοποίησε κι όχι με την μπάλα.

Ο μέσος των γηπεδούχων ανταποκρίθηκε στο πλακάτ που σήκωσε φιλάθλου και του ζητούσε τη φανέλα του. Ο Μπίσεσβαρ, όπως δείχνουν και οι παρακάτω φωτογραφίες, βάδισε προς την κερκίδα και έδωσε την εμφάνισή του προσφέροντας και μεγάλη χαρά στον άνθρωπο που ήθελε κάτι από τον αγαπημένο του ποδοσφαιριστή.

Δείτε τις σχετικές φωτογραφίες

Ο Μπίσεσβαρ δεν χάλασε το χατίρι του φιλάθλου EUROKINISSI
Μεγάλη χαρά για τη φανέλα του Μπίσεσβαρ EUROKINISSI

Διαβάστε περισσότερα

Ο "εξωγήινος" Βαλβέρδε σώζει την άδεια προπονητή του Αντσελότι

Ελληνικής καταγωγής ο επόμενος αντίπαλος του πρωταθλητή μαχητή του Καμπίπ Νουρμαγκομέντοφ